Pence
Pranešimai: 1

2015-11-12 21:11

Sveiki,
is kur pirkote kartalino tepalo? Ir as noreciau isbandyti.

studente
Pranešimai: 77

2015-11-10 15:11

Del tu... plastiniu operciju. Zhilwi, nemanau jog tai padetu, tai gali dar labiau suerzinti oda ir taip dar labiau isisplesti jau esancios pleiskanojancios demeles. Nemanau jog tai geras varijantas. Juk si liga, prisiminkime, yra ne tik odos liga, bet taipogi galbut ir stresine liga. Neveltui ji vadinam nervine zvyneline! Va taip va, Zhilwi... zinau jog si liga yra bjauri ir ikyri liga bet taipogi ir gan idomi, todel tikiu jog verta nenusimint ir svarbiausia tiket... tiket jog viskas veliau bus gerai ir galbut ateity atsiras tokie laborantai, kurie tikrai isras kokius nors vaistui siai ligai isgydyti... tai tiek. Visiems linkejimai! Ir geros dienos! Dazniau sypsokites!:)

Krista
Pranešimai: 5

2015-11-07 20:11

sveiki!kadangi jau senai sergu sia liga,daivobeto tepala esu ismeginusi.siaip jis yra tikraj geras.asmeniskai man,panaudojus maziau nei savaite,kai kuriose vietose berimai visiskai isnyko,kitur-gyja.tik tepalo negalima vartoti ilgiau nei menesi,ir tepti reikia tik viena kart per diena
sekmes gydantis !

laimingas_zmogus
Pranešimai: 1

2015-11-05 13:11

Sveiki, zvyneline sergu jau 12m, esu isbandziusi labai daug ivairiu priemoniu ir pagaliau radau TA VIENINTELE kuri padeda ir nesukelia jokiu salutiniu poveikiu, o daro TIK gera itaka musu organizmui. Jei kam idomu susisiekite su manimi per facebook (Ieva Pa), galesiu suteikti daugiau informacijos ar duoti kontaktus kur isigyti si produkta:)

elada
Pranešimai: 2

2015-11-03 16:11

Dėmesio sensacija, žinau garantuotą vaistą nuo žvynelinės,kuris kainuoja 1,50 lt.Tai kamparo spiritas. Jį atradau kai dukrai buvo veide atsiradę panašūs į žvynelinę plėmai, tada atsiklausiau odos gydytojos ir pradėjau eksperimentą kuris pavyko 100 proc.4 žmonės tiesiog pasveiko akyse,nors tai ir sakoma,kad yra vidinė liga. Dirbu personalo darbuotoja ir kai priėmiau į darbą 1 jauną moterį laikinam 1 mėn darbui tada ji buvo baisi.Kaklas,veidas ir dar visur kitur matėsi ryški žvynelinė,kai atėjo po mėn dėl atleidimo, aš pati negalėjau patikėti kad beveik nieko neliko.Kitos moters buvo visa ranka iki viršaus nusėta kelių aukštų žvyneline ir kai ji panaudojo kamparo spiritą, aš ją sutikus klausiau ar čia jūs ta pati moteris,likę tik vos matomos dėmelės, viskas nubalę ir nežinant nieks nepasakytų. Juokauju kad atimsiu iš jos invalidumą, o ji sako, kad tikrai labai gerai padeda tiesiog stebuklas. Reikia vatos tamponu sudrėkintu kamparu laikyti kiek galite pakęsti tą tamponą ant tų vietų ir taip apie mėn laiko nors 3 kartrus per dieną,nekreipti dėmesio į paūmėjimus,nes logiška kad paūmėja ir išdžiovina tačiau tam yra visokių riebalų ir galima tarpais pasitepti. Kvapas greit išgaruoja. Sėkmės gydantis,bet jei kada tepsit ,o kada ne,tuomet ir efekto nereikia tokio gero tikėtis, čia reikia pasiaukoti.

Viltis
Pranešimai: 17

2015-11-03 12:11

Kiek pasiziureiu tibeto grybas nuo wisu ligu? , jei toks weiksmingas butyu tai zmones wisi ji turetu

vaida
Pranešimai: 74

2015-11-02 14:11

Labai ačiū už patarimus.

asta
Pranešimai: 124

2015-11-02 13:11

nueiti pas gydytoja pasakys kokia liga

Povilas
Pranešimai: 34

2015-11-01 20:11

Vaidule, aisku durnas dalykas veidas, pas mane jau nuo galvos leidziasi zemyn.. jau pradeda matytis, kai padarau pauze ir nepatepu, o siaip tai veidas uzsidega tada kada nustoju visai galva tepti kazkodel ir tai i 5 menesius karta, visa ispleiskanoja, bet labai, pradedu galva tepti ir praeina, per kelias dienas, o tos demes, kurios leidziasi po truputuka zemyn.. tai tik tepdamas po kelis kartus per diena galiu apraminti, kad net nesimato paraudimo, o ten kur prasideda plaukai, ten jau sakes, nebepadeda jokie vaistai, pacioj pradzio senai labai padejo betnovate tepalas dingdavo savaitei visai, dabar dar niekas naujo nepagamino....seku pastoviai.. gal pas tave kaip pas mane ant kojos dabar issimete, nieko negaliu padaryti, atrodo naujas zidinys, bet niekas nepadeda... taip ir vargstu... gal sakau nebijok patepti veido tepaliukais, bet taip intensyviai ryta vakare, ir taip kokias kelias savaites... cia tik bandymo keliu, jokie daktarai nepatars, tavo oda tik i tavo bandymus reaguoja patikek, atsirinksi pati kuo tepti, turiu visu vaistu sarasa kuriais gydziausi 12 metu...

Povilas
Pranešimai: 34

2015-11-01 20:11

Sergu sia liga jau 12 metu.... Galiu pasakyti sakes, kiek pinigu ismesta, kiek visko isbadyta, kiek badauta ir kiek apvaziuota... Nulis, tik prastyn, siaip yra vienas budas netradicinis, jau turiu biski insformacijos: pas bobule tokia nuvaziuoti kad kazka virs galvos pasuktu kazka , nu gal.... paziuresim... O siaip tai, nuo lenkijos iki amsterdamo... buvau kur tik uzsekiau... zuvytes jau toloka... bet cia pasiliksiu kai su akmenu stovesiu... O siaip as sakau sau, viskas bus blogai, as optimistas! Jei rimtai, tai kazkada turi kazka israsti. Tik beda ta, kad nuvaziavau, atrodo naujiena radau, apsidziaugiau, PUVA terapija, o jie man sako vaikeliuk, mes gydome tada tuo metodu, kai visas kunas apimtas.... uz ta sakini vel paklojau 70 Lt., ir taip tepalai nuo 7 iki 70, ech.... kad kas galetu suskaiciuoti, as nejuokauju, vienam lenku daktarui sumokejau uz savaites kursa 3000 doleriu.... , nieko, turi kazkada buti gerai... patikekit... perejau labai daug...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių