e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-27 19:06

dark- uz ka aciu, gal itikinau savimi pasirupinti ir nueiti pas gydytojus? tada priimciau ir padeka. :)

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-26 19:06

Mielieji zmones, be apziuros nieks negali nieko patarti (nebent nerimtai). Juk nemates bedos negaliu Jums padeti, kazka patarti. Aisku kaip visada sakau, kad geriausiai siusti foto ne man, o patiems pasirodyti urologui ar dermatologui, dermatovenerologui. O tiems, kurie visgi bijo, tai foto siuskite eexpert1@mail.ru (tema: is sveikaszmogus.lt) ir beje nesiuskit is kazkur istrauktos foto su prierasais, kad "cia va panasus spuogai kaip cia". Siaip visi jie daugmaz panasus, tiek geri, tiek blogi spuogai. Atrodytu, kad mane egzaminuojat, nors jau nebereiktu, nes vargstu- padedu del kazkieno juokeliu. Surimtekit. :)

nelabai- Siaip yra keletas nuspejimu tavo atzvilgiu del kirksniu isberimo, del galbut puslelines reikia visgi apziuros (pas urologa ar dermatologa) ar foto siusk- bandysiu gelbet.

dark- panasu i uzdegimo (ar jo pradzios) pozymius, jei niezti. Bet vel gi nemates negaliu nieko tvirtinti, tad ryzkites pas urologa apsilankyti, ten sulauktumet profesionalios pagalbos. Apziures, patars, skirs vaistu kurie dazniausiai ir buna receptiniai. O jei neisi siusk paziuresiu kas ten darosi.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-06-26 17:06

Ju - tikrai sulauksi, maciau, kad paklausimu yra, bet uzluzes el pastas, ryt pasistengsiu atsakyti apie pietus.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-26 14:06

Monika- tu nejuokauk, siaip sau nesiulau apsilankyti pas gydytojus. O jei nori galiu padeti, tai siusk savo bedos kokybiska foto man (aarbata@mail.ru) prakonsultuosiu, nes jau itarimu turiu, kas tai per liga, ir ji nebutinai lytiniu keliu pasireiskia.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-06-24 16:06

mik2- gali buti grybelines kilmes spuogai, cia jau nemacius sunku atsakyti.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-23 20:06

Pagalbos, iškilo problema- is mano puses galima visokeriopa pagalba, bet tik privaciai ( aarbata@mail.ru ) ir jei spuogai tai su foto. ekmes.

Monika- butinai pas ginekologa ir dermatovenerologva apsilankyk ir kuo greiciau.

Gahas- sekmes fotosesijoje. :)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-06-20 16:06

KAS NORES MANO NUOMONES, PRASAU RASYKITE MAN EL.PASTU- KAI GALESIU ATSAKYSIU, NES NESPEJU VISGI CIA LANKYTIS DEL DIDELIO UZIMTUMO. eexpert1@mail.ru

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-17 19:06

Hagas- reiktu kazkokiu budu apsviesti ir kuo ryskiau pora foto padaryti, man reikia ne tik spuogu kiekio bet ir ju spalvos.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-16 18:06

hagas- nieko tokio, svarbiausia, kad ilgai neuzsibutu, nes po to vystosi uzdegimas. O galvute neraudonuoja kai atsmauki, atsmaukimo vietoje? Na nemacius sunku tau duoti patarima ar jau cia rimta.

Kokinas- jei tu uztikrintas, kad pas tave riebalines liaukos (taip lietuviskai vadinasi), tai cia ne liga ir iki 30 metu ju kazkiek apmazeja. Nors ir yra vaistas nuo tokiu spuogu, bet Lietuvoje nera ju pardavime (tiesa sakant labai ir neieskojau). Bet gydymas tesiasi nuo 3 men iki metu.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-06-15 16:06

Na yra nemazai priezasciu, viena pagrindine del higienos stokos. Siaip apyvarpe bent karta per diena reiktu apsiplaut su nesausinanciu muilu. Jei pastoviai apyvarpe uzsidariusi ten renkasi nesvarumai, to pasekoje gali atsirasti uzdegimas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių