bite
Pranešimai: 16

2015-02-12 20:02

Gal kas zinote, kur Kaune atlieka kriomasaza skystu azotu? Aciu.

aleksas
Pranešimai: 4

2015-02-11 10:02

Labai man padejo toks Recapeen Gel kuri parveze man is Svedijos, bet sako, kad jo yra ir Lietuvoje vaistinese? Jis tikrai man per menesi sustabde plauku slinkima ir smilkiniuose buvo like tik pukeliai, o dabar ten pradejo dygti tamsus plaukai. Gal kas zinote kur Klaipedoje galima isigyti to Svedisko gelio plaukams Recapeen, o tai as visur klausineju ir niekur nerandu. Negi man vaziuoti i Vilniu. O gal galima jo uzsisakyti tik internetu, bet kur jo ieskoti. Parasykit jeigu kas zinot kur jo galima isigyti

gita
Pranešimai: 16

2015-02-09 22:02

Laba diena,
Buciau labai dekinga jei placiau papasakotumet apie si produkta plaukams ir pasakyti kur jo galima isigyti, Dekoju, Gita:)

Inesa
Pranešimai: 20

2015-02-08 16:02

zigfridai pasikartosiu, kad esi žemo intelekto žmogus, kuris nieko daugiau nemoka tik nusišnekėti.Susirūpink, nes kaip minėjau tavo liga į senatvę progresuos ir būsi nukriošęs senis kurio niekam nereikia.Mes gyvename civilizuotai ir manau tai tik mūsų teisė rinktis temas. jei tau slenka plaukai tai nereiškia, kad turi savimi nesirūpinti apskritai, jei taip manai tai tu tikriausiai gyveni uždaroje erdvėje, nenoriu sakyti, kad kaime, nes ten yra , kaip ir visur įvairių žmonių.

linas
Pranešimai: 172

2015-02-08 15:02

Žinai, kaip neturi kitų problemų, rimtesnių, tai ir suki galvą, gal ir dėl menkniekių, bet šiuo metu, man tai labai didelė bėda, tai va

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-02-08 13:02

1. Perdėtas susirūpinimas savo išvaizda yra pederastinė problema, vyras(protingas) daugiau skiria dėmesio sveikatai, žvalumui, išsilavinimui.
2. Verkšlenimas dėl plaukų slinkimo be jau minėto pedrastiškumo yra nesubrendusios asmenybės požymis.
3. Atskirais atvejais neviltis ir nerimas dėl plaukuotumo gali byloti apie psichinę liga.
Tikiosi, kad Jūsų problema nėra tokia gili.
O jei nėra tai tada sveikinu, bet kartoju, kad esate žertvos-apie tikras problemas pasakaitykit kitas temas.

Inesa
Pranešimai: 20

2015-02-08 08:02

Linai linkiu tau sekmingo gydymo pranešk, kaip sekasi. Aš taip pat ruošiuosi nueiti pas daktarą, pranešiu. Linkiu jums visiems atrasti dalelę ramybės kituose dalykuose, nes tik taip nugyvensime,o ne egzistuosime. Daugiau šypsenų ir gerumo vieni kitiems, gyventi bus daug linksmiau, nes surūgelių tikrai niekas nemėgsta.Iki

Inesa
Pranešimai: 20

2015-02-08 08:02

zigfridai gal tu gyvenime esi nuskriaustas, nes tokius žodžius vartoja dažniausiai tie, kas turi daug didesnių problemų. Linkiu tau jas sekmingai pasigydyti, nes jei jas apleisi, tai galų gale būsi vienišas senis, kuris bumba sau po nosimi koks gyvenimas bjaurus ir koki visi tau žiaurūs.Susirūpink savo psichika.

zigfridas
Pranešimai: 68

2015-02-07 17:02

atsitiktinai užėjau ir sustingau, na kokie jus žertvos

linas
Pranešimai: 172

2015-02-07 15:02

Ačių inesa už paguodžiančius žodžius. Šiandien va Kauno klinikose buwau atsakymų tyrimų, tai daktaras sako nežinau ar čia gerai, bet pas tave nėra jokios priežasties slinkt plaukams, tyrimai idealūs. Tai nusiuntė pas kitą daktarę, tai ta išrašė kažkoky šampūną nuo pleiskanų, nes pas mane labai pleiskanoja galva, tai sakė kai išgydis pleiskanas kažką išrašys nuo plaukų slinkimo, tai liepė ateit po 2 savaičių ir dar išrašė kažkokias kapsules "PRIORIN" gert 3 kartus dienoj sakė labaij padeda jų tik vokiečių vaistinėj yra, tik kaina žiauroka 183 LT.
Prašysiu apie rezultatus vėliau, tai man bišky suteikė vilties :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių