Regina
Pranešimai: 37

2015-02-22 15:02

sergu refliukso liga pradejau spjaudyt su krauju,kas tai patyre ar serga sia liga prasu paskambinti siuo adresu cia yra mano skaipo adresas Sigitas7012.prasau padekit man maldauju jusu visu.

Regina
Pranešimai: 37

2015-02-22 12:02

LARINA,AS NORECIAU GAUTI JUSU TEL.NR ARBA SKAIPO ADRESA .NORIU PAKALBETI DEL OPERACIJOS.MANO TEL 865773816.SKAIPO SIGITAS7012

Regina
Pranešimai: 37

2015-02-22 11:02

AR GALECIAU GAUTI JUSU TELEFONA AR SKYPE ADRESA MANO TEL. NR865773816 SKYPE ADRESAS SIGITAS7012

dainius
Pranešimai: 23

2015-02-22 09:02

Laporoskopinis sfinkterio sutvirtinimas 95 % padeda jauniems zmones ! Tad kam jau virs 30 ar 40 sis gydymas dazniausiai nepadeda.

alina
Pranešimai: 40

2015-02-20 15:02

geras vaistas yra juros svogunas su degtines antpilu bet ji gauti yra labai sunku nebent kas paieskokite uzsienyjje kas esate angl ir tt pas kiniecius.ryta gerkit drmngna vandeni su

Turiu jursvoguni galiu pasidalinti,norejau ismesti bet pasirodo vaistas.

tomas
Pranešimai: 183

2015-02-20 13:02

Jo baisi liga, prasidejo prieš 5 men. baisiu pstoviu skausmu aplink bambą, po to skausmas koncentravosi dešinėje bambos pusėje. Skausmas (maudimas) pastovus, kartais sustiprėja kad net iš proto varo. Pasidariau tyrimus man taip pat nustate skrandžio ir dvylikapirštės uždegimą, bakterijos nerado tai man ir neatsakė kokia uždegimo priežastis. išraše omeprozoli ir spasmomen. Po to dar prirase raminamųjų. Gėriau kokius 3 men. po pirmo men.lyg ir aprimo po to vėl maudė.po to dar pradėjo ir skrandį spausti, taigi nutraukiau vaistu gėrimą. Viena gydytoja rekomendavo vermox profilaktiškai sugert, tai sugėriau. Po kelių savaičių skrandį mažiau spaudžia o maudimas aprimo ,tik dabar tai vienoje pusėje tai kitoje persimeta pamainomis. Kol kas dar vargstu,košeles verdu, linus,šaltalankių aliejų geriu,matysim kaip čia bus. Matyt reikes vel eit tirtis, bo darbingumo nėra kai tokia sveikata. Jo gerai kad žmones išsipasakoja, nes kartai galvoji kad čia tik vienas taip vargsti.

julia
Pranešimai: 9

2015-02-20 08:02

Geriu Nexium jau kokius 2 menesius - nieko nepadeda:-(((

Andrius
Pranešimai: 131

2015-02-19 21:02

sveiki mane vargina skrandzio skausmai kai pavalgau neskauda praeina 2 val ar daugiau vel as jy jauciu pries 6 m buvo rasta opalige bet as ja issigydziau dabar gyvenu airijoj ir 2 m man neskaudejo ti dabar kokia 2sav mane jis nervuoja.aisku kad dar ir nervai ne auksiniai gal cia nerviskai?

laima
Pranešimai: 175

2015-02-07 14:02

Ir mane uzpuole refliuksas .Gydytoja israse Ultop ,vitaminus A+E ir linu seklas.Jas uzpilu karstu vandeniu ir kai isbrinksta isgeriu stikline 30 min.pries valgi.Padetis pagerejo ,taip reikes daryti menesi ,o toliau ziuresim.Prisiskaiciau komentaru ir isikaliau ,kad ir pas mane randasi ta bacila.Reikes pasitikrinti.

Lorena
Pranešimai: 4

2015-02-05 16:02

As geriu Ultop remens nejauciu bet dusina ir gerklei negerumas,LOR nustate refluksini laringira tai kai geriu vaistus jau netaip koseju o tai buvo prastai,eisiu pas pulmonologa gal ten kokios priezastys kad dusina net oro truksta.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių