aldute
Pranešimai: 6

2015-03-27 09:03

Turiu sulankstoma Navasano, reikia ismokti kaip taisiklingai kelti tada visai nesunku. Jei ismokau as galite ismokti ir jus.Sekmes.

Benjaminas
Pranešimai: 1

2015-03-21 19:03

Matomai pačiam lova reikalinga ne labai, nes su nesveiku stuburu lankstant sulankstomą lovą stuburą galima daugiau sužaloti, nei su po to esančiu masažu jį restauruoti, juk svoris ne mažas tos lovos ir sveikam stuburui.

Juozas
Pranešimai: 49

2015-03-19 14:03

pritariu kad navasan efektyvesne, man po 3-io masazo kakla atleido, pirksiu. cerageme prie stoties buvau 27 kartus ir vistiek spranda skaudejo.Aciu p. Aldona uz patarima.

Aldona
Pranešimai: 49

2015-03-08 12:03

Buvau uzsisakiusi Ceragem, bet kai isbandziau Navasan ( koju masazas plius papildomos automatines programos )iskarto nuejau pas ponia Rima ir atsisakiau Ceragemo, nors buvau labai ikalbinejama neatsisakyti.Pries perkant butinai isbandykite.

Vytautas
Pranešimai: 63

2015-03-07 21:03

navasan yra kiniskas. viskas tuo pasakyta.
nueikite ir tiesiog apžiūrėkite vieną ir kitą lovas. pačiupinėkite. ilgai rikausi. 1o masazu ant navasan ir mėnuo ant ceragem. dabar turiu namie ceragem

Šokėja
Pranešimai: 3

2015-02-20 23:02

fastum gelis, vaistas numeris vienas bent jau man visada

rima
Pranešimai: 99

2015-02-18 07:02

As turiu ta pacia beda del stuburo,tik as paskubejau issioperuoti isvarza,ir visai be reikalo.Situose reikaluose sukuosi jau antri metai ir is savo patirties galiu pasakyti,kad vaistu nuo to nera.Yra vienintelis dalykas-manksta,specialus sportas,kur pratimai parenkami konkreciai tau.Jokie vaistai,jokie sildymai ar masazai nepades,jei nedarysi spec.pratimu.Tik jie mane pakele nuo lovos tik Jasiunui turiu buti dekinga uz tai,o jis savo firmas turi Kaune ir Vilniuje.Bandykit kreiptis,tikrai nesigailesit,puikus zmones ir daktarai.Jis dirba su zmona,o jis pats profesorius,ismano tokius dalykus.

rita
Pranešimai: 239

2015-02-16 12:02

esu girdejusi apie masazines lovas, i-nete paskaiciau atsiliepimus apie navasan ir nusprendziau pati patikrinti ar tai tiesa ar reklaminis triukas, perskambinau tiems zmonems kurie atsiliepimus apie navasan rase. Visi jie skirtingi zmones ir tai ju paciu rasyti atsiliepimai.
Taigi nusprendziau sia savaite nueiti isbandyti.

aldute
Pranešimai: 6

2015-02-12 14:02

Nusipirkau Navasan sulankstoma lova SUPER. Niekur kitur netgi cerageme neradau. Masazuoja gerai ir vietos daug nereikia. Navasano salone galejau rinktis is keliu variantu, o kitur tik viena masazines lovos varianta siulo, tiesiog prievarta persa.

romas
Pranešimai: 46

2015-02-11 10:02

Gal jūs mus naivuoliais laikote. Patys prisirašo atsiliepimų ir paskui publikuoja.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių