mecislovas
Pranešimai: 57

2015-01-24 15:01

alkocholikas yra dvasios ligonis. tai kas tą dvasią jo pavergė? alkocholis. Paprasta-alkoholis yra pavojingas energetinis gėrimas,kuris gali valdyti žmogaus dvasines struktūras-sielą,dvasią ir sąmonę.. Ši taisyklė galioja visiems,nesvarbu kad mažai ar daug geria.... Pavojinga.... Alkocholis irgi yra dvasia-energija. Gal tokios panašios struktūros gali susitarti tarpusavyje? gali... Galima sąmoningai išstumtiiš sąmonės,galima sąmoningai pašalinti iš sąmonės,galima sąmonę pripildyti kitrokio turinio,tada nereikia į 0rganizmą papildomų dirgiklių... Nereikia gimtadienių,vardadienių,švenčių šveęsti pilant į save pavojingus narkotizuojančius gėrimus vien tik todėl kad tokie gėrimai pavojingi sveikatai.Nepavojinga yra tik vanduo... Kai gerti norima,reikia suprasti kad organizmas prašo tik vandens,o ne kolos,alaus,mineralinio ,sulčių ir tt.Prašo tik vandens,o mūsų sugadinta sąmonė žaisdama savo psichožaidimus mums sako,,alkocholio,alaus ,vyno" ...Išmokite klausytis savo organizmo,išmokite juo pasitikėti...

dalia
Pranešimai: 175

2015-01-24 13:01

Tai pačiai. Pasiskaitykit šios dienos delfyje skyrelis sveikata str.alkoholikų artimieji...ir komentarus.

dianukas1
Pranešimai: 3

2015-01-23 15:01

nekniskit jus proto su savo paskolom!zmoniu apgavykai!!!!

inga
Pranešimai: 192

2015-01-22 11:01

niekam šiame gyvenime neduodama šeipsau.Už viska reikia sumokėt,jei ne pinigais tai dvasios kančiomis.Betgi niekam neduodama situaciju kuriu ,atitinkamo lygio,tas žmogus nesugebėtu įveikt.Meilė pati stipriausia jėga į kuria daug kas kėsinasi,tie pavydus žmones,tiek piktosios dvasios,tiek likimas nori išbandyt.Bet gi tai dievybė.Sugretink savo širdies plakima su savo antros puselės širdimi,suteik jam savo meilės stiprybės ir pamatysi kaip situacija pradės keistis. Garsiai svajok apie labai gera ateiti,modeliuok jo pasamone,kad ir jis įgytu tiksla vardan ko gyvent.Keisk namu apstatyma.Pakeisk jo aplinka.Yrodik jam kad mes esame savo gyvenimo kalviai ir jis pradės atsibuzdinėt iš šio svaiginančio košmaro.Aš pati turėjau panašia situacija.Kai gydžiausi nuo kraujo vėžio,mano vyras manim labai rupinosi.Jis mane ir ištraukė iš mirties gniaužtu,bet pats iš tos širdgelos pradėjo save skandynti alkoholije.Taip ir įklimpo į ta liūną.Dabar aš ji traukiu iš ne ka baisesnės ligos.Mes du mylintys žmonės baigiam kovot su šiais žiauriais išbandymais.Visdėlto meilė nugalėjo.Linkiu to pačio ir jums.

inga
Pranešimai: 192

2015-01-22 10:01

Aš sirgau limfmazgiu vežiu.Vyras labai manim rupinosi.Pgijau.Per mano sirgimo laikotarpi mano vyras pradėjo gert.Kai atsigavau nuo ligos pamaciau kad vyras tapo alkoholikas.Dabar kaupiuosi tam kad jam padėciau.Žinau daug metodu,bet isitikinau kad svetimam lengviau padėt negu savam.Didžiausia jėga-meilė.Tikiuosi kad man užteks jėgu ji sušildyt.Tau irgi linkiu surasti gyvenimo drauga kuris tau suteiktu šilumos ir stiprybės.

geraltas
Pranešimai: 21

2015-01-22 10:01

Kad ir kaip būtų liūdna tai sakyti,bet sakau: "Bėkit".Kiek laiko bandysit pakeisti alkoholiką,tiek metų išbraukite iš savo gyvenimo.Aš pats alkoholikas,negeriantis 8 metus.NIEKAS negali priversti alkoholiko negerti-tik jis pats arba mirtis.

Vytas
Pranešimai: 476

2015-01-20 10:01

Tapati, Ji visishkai nenori gyditis, o as visikas nulis piniguose ( koks ten dar gydimas...nera lesu tam )
Vistiek aciu uz patarima.
:)
Kaime sedejau jau tris metus ir vissiskas nulis tapau.

Vytas
Pranešimai: 476

2015-01-20 10:01

Visiems aciu z komentarus t.y. patarimus...Kovojau su jos ( mamos ) alkoholizmu ir niekaip...pralaimejau. O ji mama ir patys suprantate...Kaip siulote taip ruosiuosi padaryti ir tiesiog paklausiau del to,kad maniau, kad as pats kazkoks durnius ir nieko nesuprantu . Beje sergu Issetine skleroze ( kas nors biski apie ja girdejes - tas supras...) ir negaliu daugiau kenteti jos abejingumo viskam..l.
Aciu jums visiems ir gero, daug gero linkiu

saulius
Pranešimai: 152

2015-01-19 00:01

KIEVIENĄ SEKMADIENĮ BAŽNYČIOJE PRIIMKITE ŠVENTĄ KOMUNIJĄ PRAŠYDAMI D I E V O BŪTI BLAIVIU.
DUOKITE D I E V U I ĮŽADĄ VISAM GYVENIMUI NEGERTI ALKOHOLIO, NEPIRKTI, NEPARDUOTI, NEGAMINTI IR BŪSITE BLAIVŪS KAIP AŠ JAU 17 METŲ NEGERIU NEI BIŠKIO ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ IR NEPRALEIDAU NEI VIENO SEKMADIENIO MIŠIŲ
17 METŲ.

Nesakysiu
Pranešimai: 6

2015-01-19 00:01

man reikia profesionalios pagalbos nezinau kur kreiptis.. turiu drauga nepaprastai bangu ir artima zmogu. kuris serga cukralige. sergantys sia liga privalo prisiziureti, save kontroliuoti atsakingai i tai ziureti. o jis netgi ruko irlabai piktnaudziauja alkoholiu... kiekvienos isgertuves baigiasi jo agresijom..... jis kai isgeria tampa labai piktas musasi iesko kur islieti savo pykti. aciu dievui pries mane niekada nebuvo pakeles rankos.... taciau daznai uzsimoja net gi draugams. atrodo praranda sveika prota.iki siol mokejau su juo susitarti girtu taciau dabar neklauso net manes. jei stebuklingai kas uzklystu i si foruma ir man galetu parasyti pagelbeti, kaip elgtis buciau dekinga man labai reikia profesionalu pagalbos

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių