jolanta
Pranešimai: 73

2015-11-20 17:11

Sveiki,
na kaip jums paaiškinti, jie tiesiog su draugais kuruie gryžo iš amerikos maudėsi ir jiems patiko. Turbūt būtų toks paaiškinimas, galbūt nori atrodyti kaip jie.
O mano sūnūs tai vienam 11 o kitam 13 metų.

romas
Pranešimai: 46

2015-08-31 19:08

As buciau tikrai patenkintas jei tevai vaikysteje butu man tai padare,na man kazkaip estetiskai taip labiau patinka

www.circlist.com/styles/scarstyles.html

www.circlist.com/styles/nicecuts2.html

na ar as neteisus? Kaip jums?

jolanta
Pranešimai: 73

2015-08-07 20:08


Laba diena,
Jusiškės temos tikrai įdomios ir informatyvios dėkojeme jums.
Norėčiau Jūsų pasiteiraut apie laidos temos galimybę, tai apie berniukų-vyrų apipjaustymą.
Kadangi šiuo metu pasaulyje ši procedūra gan plačiai taikoma kaip naujagimems taip ir suaugę tam ryžtasi, reikštų kad gal tai ir naudinga?! Tačiau mes lietuviai visiškai nesupažindinti su medicinine pozicija šiuo klausimu. Aš pati turiu du sūnus ir mes su vyru kartais apie tai pamastom, ir jis pats nieko prieš, tad manau dideliai Lietuvos daliai būtų gan įdomi ir aktuali tema.
Dėkoju jums už tokias įdomias laidas.
Kaip manote kaip mums pasielgti nes berniukai to nori o man neramu.


jolanta
Pranešimai: 73

Dėl Berniuku APIPJAUSTYMO pliusų ir minusų

2015-08-07 20:08

Dėl Berniuku APIPJAUSTYMO pliusų ir minusų

Unknown
Pranešimai: 116

2015-05-05 16:05

Taip pat jai vaikai yra sveiki,tai jau principo reikalas ka su ta apivarpe daryt.. nors aisku maziau bedu ir rupesciu be jos ..bet visgi..ne visiem tas patinka

mama
Pranešimai: 64

2015-05-04 21:05

Mano pirmagimį sūnų nuolatos kankino varputės uždegimas. Dievas davė sutikti padorų gydytoją rekomendavusį atlikti apipjaustymo procedūrą, kuri visas problemas panaikino. Tad kai gimė dar kiti trys sūnūs , visiems jiems pašalinome apyvarpes. dabar jie jau suaugę ir taip pat savo vaikams tai atlikę.
Gyvename Lietuvoje, esame tikri Lietuviai, Katalikai.
Visa tai ką parašiau tai iš grynai pačios gyvenio pamokų.

Mindaugas
Pranešimai: 84

2015-02-04 08:02

privacioje klinikoje
pvz pavadelio ilginimas kainuoja ~ 1000 lt. cia kai reikia
taciau mano nuomone apipjaustinet del grozio nemanau kad tikslinga

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių