margarite
Pranešimai: 3

2016-04-04 10:04

Negalima buti sauleje,arba soliarume

elojinsa12
Pranešimai: 1

2016-03-06 06:03

Gal kas žino priemonę nuo kirkšnių paraudimo. Išbandžiau keletą tepaliuku nuo grybelio, tačiau nepadėjo. Greičiausiai tai alergija nuo prakaito arba sintetikos, t.y pedkelnių. Gal kas turėjote šią problemą, kaip gydėtės/. Ar iš viso yra kokia priemonė to atsikratyti?

Kristina
Pranešimai: 170

2015-12-26 07:12

sveiki,
savo diplominiam darbui ieskau zmoniu, turinciu matomus skruostuose kapiliarus,( kuperoze). Bus atliekamas proceduru kursas siai problemai spresti. proceduros nemokamos. Vilniuje.

liu
Pranešimai: 1

2015-12-13 19:12

Sweika kristina, jei dar vis ieskai zmoniu savo eksperimentui, tai paskambink ar parasyk 867810132

kriste
Pranešimai: 56

2015-12-01 20:12

uzeikit i google ir iveskit zodi rdquo;rosaceardquo; ir manau rasit atsakyma...

Remigijus
Pranešimai: 5

2015-11-28 13:11

koks kremas padetu nuo raudonu skruostu?

moksleive
Pranešimai: 7

2015-11-26 20:11

pasiziurek puslapyje www.sugihara.lt ten visko pilna,jauciu reikes man y vilniu vaziuot nes jau nebezinau ka daryt,nieks nepadeda , o kuo toliau tuo blogiau;/o kazin ar ta raidony ymanoma su lazeriu isnaikint? o kaip jum tos pudros padeda nesuprantu?turbut pas jus ne toks ir ryskus kaip pas mane,jis net per pudra tajp klajkej matos,be pudros mane pamatyt taj lb jau reta,visad bunu su ta kauke, ir y soleriumus vaikstau, ir ydegio kremaj,bet niekas tik dar labiau kaista ir kaista jie.;//// daprotet galima..

moksleive
Pranešimai: 7

2015-11-25 15:11

nu egle ir kaip sekasi?padejo?as va radau inete sugiharoj keleta kremuku,vienas man atrode ysiintineusias anti redness treatment ,tajgi ar kas nors isbandet?bandysiu jo ieskoti..

Irma
Pranešimai: 30

2015-11-15 16:11

Aš visada norėjau, kad nors kiek žandukai paraustų, nes turiu tik raudoną nosį.Ji mane kankina nuo paauglystės.Buvo tokių momentų, kaip gyvent nesinorėjo.Alkoholio ir cigarečių teko atsisakyt jų net nepradėjus vartot.Skaudžiausia buvo, kaip vakarėlio metu vienas labai kultūringas vyriškis paklausė, kodėl negeriu, vistiek nosis raudona.
Išbandžiau daug ką, vienintelė paguoda pudra ir vyro palaikymas, kad nesukčiau dėl niekų sau galvos. Žinoma man tai ne niekai, o baisus nepatogumas.

moksleive
Pranešimai: 7

2015-11-12 17:11

sveiki, turiu lygiai ta pacia problema.zandukaj pastoviai raudoni ir nosis taip pat,labaj del to kompleksuoju ir jau nebezinau y ka kreiptis.du kartus irbandziau krema balinanty oda "albina" taj toks rusiskas kremas, nepadejo,tik vos apmazejo plotis raudonavimo gal kokiu 1mm nuo vieno zando.toliau suzinojau apie "avene" krema jis tajp pat nepadejo.buvau pas kosmetologe taj jinaj pasake kad niekajp nejna isgydti, nu galima bet nepatartina su lazeriu ir kad toks defektas kajp mano nera bajsus o kajp tik,kad pas ka tajp nera taj noretu kad butu yraude zandaj.as tikiu gal kad kam nera sitos bajsios bedos noretu kad truputuka yraustu zandaj kaj uzsimineji kazkokia sunkia vejkla ar kajp salta,bet vos vos kad matytusi o ne sitajp kajp pas mane.kiekviena diena naudoju pudra,be jos negyvenimas,tiesiog negaleciau normaliai jaustis,atrodi visi tik ziuri ir nagrineja vejda,taj kaj bunu namie bunu naturali.gal jus zinot ar nepilnameciams galima darytis su lazeriu ta operacija?ar labaj rizikinga?kokia kajna?gal yra kokiu zoleliu ar tepalu,kremu kad isgydytu ta raudonuma,bent jau kad apmazintu ir neutu jis toks jautrus viskam.labaj prasau atsakyk.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių