daina
Pranešimai: 31

2015-09-02 10:09

Pati sergu sia liga jau 6metai, pries 4metus padaryta ciobreliaukes pasalinimo operacija, po jos jokio pagerejimo nejauciau, bet gydytojai sako, kad nebus ir didelio pablogejimo.Kasdien naudoju predizolona ir mestinona. Jei kas noretu pakalbeti - parasykit. Mano adresas zakarauskaited@gmail.com. Skype - dainaok.

egle
Pranešimai: 191

2015-09-01 19:09

Siulyciau keisti daktara i rimciau ziurinti i liga:) kad duotu siuntimus tirti ciobreliauke ir antikunius, vaistai nera pigus del to prasyk ir kompensacijos. del grupes- turejau ir neoperuota tik 3gr. kai isoperavo gavau 2gr. taip kad jaj nori gali prasyt ir jos nes su sita liga manau pilnai duos tau grupe.

Geda
Pranešimai: 11

2015-09-01 06:09

Sveikos. As grupes atsisakiau del savu priezasciu. Taciau vaistus kompensuoja 80 proc. Man ir nustatyta akiu forma, taciau rankose, kojose silpnumas pasireiskia. Del to neimu i galva. Kol kas bandau tvarkytis su liga. Kol ji neprogresuoja, tol nesureiksminu. Buna silpniau, buna geriau. Tvarkausi. Kazkaip reikes tvarkytis ir paciai. Kitaip nebus. Svarbiausia, kad namiskiai suprastu ir pagelbetu visame kame. Cia turiu tvirta uznugari :-) Stengiuosi dag ilsetis. Ne as prie aplinkiniu taikausi, o jie prie manes. Buvau, kaip arklys, varydavau tol, kol jegu turejau. Pasireiskus ligai, viskas pasikeite. Daug laiko skiriu sau, poilsiui. Kitaip nieko nebus. Vaistai ne visagaliai.
Mergaiciukes, gal kuri naudoja ka nors papildomai be mestinono, kalimino? Gal kokius papildus, arbatas, vitamonus ir pan.

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-09-01 05:09

Dekui, mergaites, uz atsakymus. Tik vieno nesuprantu, as taip pat krentu ir tikrai neuzkliuvus, tiesiog dingsta kojose jega ir susmunku. O gydytoja parase, jog man akiu miastenija (nes liejasi akyse ir pradejo uzkristi vokai). Sako kojos ne prie ko. Ir dar ar mestinona tik turintiems grupe kompensuoja? Israse ji gerti pastoviai po 1/3 kartus ir nekompensuojama. Ir grupe ar duoda tik tiems kuriuos isoperuoja? Zodziu esu pasimetus ir toliau labai laukiu jusu patarimu.

daina
Pranešimai: 31

2015-08-30 14:08

Sveiki, man is pradziu puse metu epizodiskai dvejindavosi akyse. Veliau jau ir pastoviai. Po to vokai pakrito, balsas susilpnejo, sprandas pasilpo. Taip ir leidosi liga zemyn :).
Asmeniskai man neparode jokie tyrimai ligos. Nei raumenu impulsu tyrimas, nerado ir antikuniu kraujyje ir ciobreliauke nebuvo padidejusi. Nustate pagal simptomus ir suleidus prozerina. Po vaistu bukle labai pagerejo. Is to ir nustate miastenija.

egle
Pranešimai: 191

2015-08-30 12:08

mano liga pasireiske silpnumu ranku, koju. akyse kartais dvejindavosi bet retai. budavo eini ir nei is sio nei is to nukrinti. paskui atsiguliau i kauno klinikas ir po daugelio tirimu surado kas man yra. pagal ta pati tirima ir nustate.

Naujoke
Pranešimai: 59

2015-08-30 10:08

Sveiki visi, po lengvo soko stai ir as prie jusu prisijungiau. Gal galetumet papasakot kokia buvo jusu ligos pradzia, kokie simptomai ir kokiais tyrimais nustate kad butent miastenija sergate? Man padare raumenu impulsu tyrima, bet pasake, kad jo patikimumas 40%, todel siuncia i Santariskes neurologo konsultacijai. Labai lauksiu jusu komentaru.

Linestra
Pranešimai: 52

2015-08-26 13:08

pritariu eglei, nes man vienu momentu rase 100proc,poto kai pamate daktare pasake kad suklydo nes nuo 18metu priklauso 80proc.kompensacijos

egle
Pranešimai: 191

2015-08-26 08:08

as kai ir 3gr buvau ir kai dabar 2gr tiek pat moku. beja kaid ar neturejau ir tiek pat mokejau. manau cia nuo daktaro priklauso kokia kompensuojama dalis o kokia ne

Inesa
Pranešimai: 20

2015-08-23 11:08

pries 20metu atlikta timektomia,visa ta laika vartojau kaimina,dabar tenka vartoti mestinona, bet jis man neefektivus, savijauta blogeja, kur galeciau gauti kalimina ir kodel jo nera vaistinese, pasidalinkite savo nuomone

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių