Algirdas
Pranešimai: 31

2015-09-04 11:09

paskaites foruma nusprendziau isbandyti pats, kad suprast del ko cia tokios aistros verda. Is bandziau ceragema ir navasan. ceragemo bandymas uzima labai daug laiko ir tiesa sakant pavargsti savo eiles laukti, o vat navasan viskas daug greiciau, zmoniu maziau, nererikia tiek laukti. Ir masazas navasano daug geresnis, galvoju isisgyti.

vilija
Pranešimai: 36

2015-09-04 09:09

Bandziau gauti kontaktus zmoniu kurie rdquo;paraserdquo; atsiliepimus ceragemui-negaunu. Gal atsiliepimai netikri ?

algis
Pranešimai: 44

2015-09-04 07:09

PAKARTOTINAI Klausimas Ceragem darbuotojams: kokiu tikslu kopijuojate savo internetini puslapi ir dedate informacija i foruma ?

algis
Pranešimai: 44

2015-09-03 07:09

Klausimas Ceragem darbuotojams: kokiu tikslu kopijuojate savo internetini puslapi ir dedate informacija i foruma ?

vitalija
Pranešimai: 8

2015-09-02 14:09

DIDELIS ACIU CERAGEMUI UZ FORUMO SIUKSLINIMA SPAMU.TAI PADEJO MAN APSISPRESTI PASIRENKANT JUSU KONKURENTUS.

Antanas
Pranešimai: 78

2015-09-02 08:09

jau 2 kartus kreipiausi i ceragemo salona, kad duotu kontaktus zmoniu kurie rase ceragemui atsiliepimus, taciau gaunu tik atsikalbinejimus , kad reikia siuo zmoniu sutikimu ir pan, manau visus siuos atsiliepimus pasirase jie patys, reklaminis triukas.

Almute
Pranešimai: 3

2015-09-01 07:09

Vakar buvau Ceragem centre, mane labai nustebino, kad visi susirinkusieji kas valanda verciami skanduoti Ceragem, Ceragem, Ceragem... ir dar ploti.
Dar nustebino Ceragem darbuotoju reakcija kai paklausiau apie ju konkurentus -as net pasigailejau kad paklausiau, supratau kad cia tokiu klausimu uzdavineti negalima.
Visa tai man primena tarybinius laikus kai buvo tik viena tiesa. Kai priverstinai reikejo sedeti komjaunimo susirinkimuose, kai eidavome paraduose su veliavomis, ir klausydavomes per mikrofona saukiamu lozungu...

virgis
Pranešimai: 17

2015-09-01 07:09

Kaip suprantu cia Ceragemo darbuotojai uzkisa foruma siukslemis ir saiposi. Ar tai Ceragem cenzura ?

vika
Pranešimai: 66

2015-08-31 13:08

janiau birkmaniau- ceragemaniau turbut navasau rasai, o navasan, kad i interneta pavadinimas nepakliutu , buk ramus - NAVASAN- iesko zmones labiau negu ceragun.

virga
Pranešimai: 84

2015-08-31 09:08

Paskaiciusi si atsiliepima pati isbandziau ir galiu pasakyti kad ir man navasan labiau patiko.

rdquo;Puikus Navasan termomasažinis įrenginys teigiamai ir efektyviai paveikė mano organizmą. Labai geras kojų, stuburo ir dubens masažas, infraraudonųjų spindulių poveikis. Ceragem įranga masažavausi 110 kartų. Navasan termomasažinė lova žymiai efektyvesnė. Norėčiau įsigyti termomasažinę lovą. Ipolitas Voalis
Originalasrdquo;


Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių