Paslaptingas
Pranešimai: 3

2015-11-02 21:11

Deja nebuvo progų šią vasarą erkių pasigaut, pagal simptomus skaitant internete panašėja ,kad liga susijusi su hormonais, nes labai jau sutampa mano simptomai su androgenų trūkumu sergančių žmonių simptomais.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-11-02 20:11

panasus sie tavo isvardinti simptomai i mano kaimyno patiriamus del erkes ikandimo. Encifalitas ar laimio liga- kazkas panasaus. Ir jam dingo raumenu mase, liko tik skura, kaulai ir uzgyventi riebalai. Skaudejo sanarius ir panasus simptomai.

Paslaptingas
Pranešimai: 3

2015-11-02 18:11

Sveiki, esu 19os metų studentas. Nuo šios vasaros vidurio pradėjau sirgt neaiškia liga, ženkliai nukrito raumenų masė (svėriau 112 ir turėjau mažai riebalų, dabar sveriu 98 ir riebalų turiu daug), dažnai skauda sąnariai, labai sunkiai auga kūno plaukai, barzda auga prastai ir barzdos plaukai labai labai ploni, taip pat skundžiuosi erekcijos problemomis ir potraukio praradimu, lyg kūnas natūraliai neatpažintų moterų, sėklidžių skausmai, depresija ir nerimas. Tėvai ir šeimos gydytoja pažiūrėjo kaip į nevisproti, nes tokiame amžiūje tokie simptomai nepriimtini, tai prašau pagelbėkit kaip man sužinoti ir išsigydyti tai. Labai ačiū

Paslaptingas
Pranešimai: 3

Kas su manimi darosi?

2015-11-02 18:11

Kas su manimi darosi?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių