Budeanu
Pranešimai: 1
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: miastenijos gydymas po čiobreliaukės pašalinimo

2023-08-19 05:08

Sveiki. Nezinau ar naudojama ši platforma bet bandau rašyti. Komentarai seni 2015 bet gal kas pamatys. Miastonija - Domiuosi apie šia liga nes mano 12 metei nustatė. Gal yra kokios grupes sergančių šia liga. ? Galima man parasyti laima2008 hotmail.com

Linestra
Pranešimai: 52

2015-12-07 16:12

pritariu simtu procentu gydytojai ir Eglei, nes bandziau zolelem arbatom visokiom gydytis ir niekas nepadejo, nu kitokia medicina

egle
Pranešimai: 191

2015-12-06 10:12

tikrai netikiukad jusu zoliniai vaistai ar kokie jie ten bebutu atstotu mum vaistus kurie palaiko musu raumenu tonusa kad galetume atsistot nuo lovos ir nueit bent jau i toleta:) arba kad galetume pasneket ar valgyt nespringdami:) kad elementariausiai pakeltume ranka iki burnos:) ar pan:)

Linestra
Pranešimai: 52

2015-12-03 10:12

kol buvau nepilnamete kompensuodavo simta proc.bet dabar deje, kompensuoja 80proc.ir moku po beveiik 60lt.i men

algis
Pranešimai: 44

2015-12-03 08:12

mano mama irgi susirgo sita liga.
pradzioje, kol diagnozavo, tai as pats vos neatsiguliau i karsta..
na, o pradejus vartoti rdquo;Mestinonrdquo; - mama atsigavo. tik niekas neispejo, kad sie vaistai - KOMPENSUOJAMI, tad puse metu mokejom po 120 Lt. Krepkites i savo seimos gydytoja, ir jums kompesuos. mokesite vos po 4 Lt!
Sia liga sergant, reikia kuo daugiau judeti! pritaikyti Mestinon vaistu norma. (manoji geria po 4 i diena). Ir norma. Aisku, nebe tas, bet ir nelabai blogai. Zodziu, stirpybes visiems!

Linestra
Pranešimai: 52

2015-12-01 10:12

kai buvau nepilnamete gaudavau sanatorijas su sia liga,o bunant pilnamete ar galima yra gauti sanatorija?

egle
Pranešimai: 191

2015-11-22 16:11

nu jai jau butu taip efektyvu ir naudinga forumai mirgetu pasisakymais apie situs vaistus ar kas ten o daba niekas nieko nezino kai domimasi ne tik lietuvos bet ir uzsienio ligoniais:)

Linestra
Pranešimai: 52

2015-11-21 11:11

norejau paklausti, gal kas zino ar siauliuose pardavineja kalimina? :)

ausra
Pranešimai: 90

2015-11-19 12:11

Sveiki, man 32 m. ir jau 13 metu sergu mistenija. Buvo laikas kai is lovos mane turedavo pakelti, bet po uzkrucio liaukos operacijos buvo didelis pagerejimas, jauciausi sveika, nors vaistus ir vartojau. Po to jauciausi neblogai kokius penkis metus, kol vel nepradejo smarkiai blogeti sveikata. Budavo isvalo krauo(plazmafereze) tai kokias dvi savaites jausdavausi gerai, o po to vel tas pats, ir taip kokius tris metus kankinausi. Niekam nelinkeciau. O pasirodo kai patikrino mane LOR gydytoja tai iskarto pasake, kad man butina operuoti tonzules(angina),nors man tos gerkles niekad neskaudedavo. Pasirodo visa ta laika pas mane buvo infekcija, del kurios ir jausdavausi blogai. Isoperavo tonzules ir viskas po menesio vel atsistojo i savo vezes. Dabar vel gyvenu pilnaverti gyvenima(nesvarbu, kad kalimina ir medroli geriu kasdien) ir dziaugiuosi gyvenimu. Linkiu visiems sergantiems sia liga stiprybes ir patiems rupintis savimi. SEKMES!!!ausra

Linestra
Pranešimai: 52

2015-11-19 11:11

netikiu zoleliu veikimu, nes pati vartojau ir zinau kad tik sustiprina vaistu poveiki ir viskas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių