Erika
Pranešimai: 40

2015-12-09 18:12

Man jau du mėnesiai nuo 15 val. pakyla temp. iki 37,4, apie 21 val nukrenta iki normalios. Temperatūrą jaučiu kaktos ir akių vokų degimu, šaltkrėčiu, traukia į lovą apsiklot šiltai ir miegot, bet reikia dirbti. Kraujo tyrimai nieko blogo nerodo. Net ir išgėrus nesteroidinių vaistų, kurie yra ir nuo skausmo ir nuo temperatūros - ji nelaboji vistiek laikosi. Nežinau, ką daryti. Gal čia koks gydytojas skaito tuos komentarus ir galėtų pareikšti savo nuomonę. Ačiū.

Lijana
Pranešimai: 18

2015-12-05 17:12

Sveikučiai :) Aš čia turbūt mažiausia :D Man 12 metų.O mano problema tokia kaip ir daugelio... Viskas prasidejo prieš metus. Iki to laiko buvau linksma, buvau klasės pirmūnė, o nusiritau iki to, kad vos antriems metams nepaliko, o žinot dėl ko? Dėl temperatūros :D 37 - 37,2. Ir mama vedė pas gydytojus ir tyrimus darė ir t.t , o nieko neatranda. Ne atrado daug, bet niekas i tai nežiuri . Atrado šlapime aritrocitu daug, atrado limmfmazgiu atrado alergija 70 procentu viskam ( kai 100 tai niekur iseit negali :D )o ir t.t. Ir pas psihologa jau nor mani vesti tipa isprotejus. Gal kitiem ir atrodo taip kad as maza o bedu tai kai pas 80-meti :D O baisiausia kad as tikrai jau isprotejus...Noriu kad tas kosmaras baigtus... :( Ir matau kad cia yra protingu zmoniu kurie gales man padeti :) Tai labai prasau jusu...

jolanta
Pranešimai: 73

2015-11-29 19:11

toxoplazmozes tyrima pasidarykite

margarita
Pranešimai: 6

2015-11-20 13:11

man irgi kazkokios neisprendziamos problemo,metai laiko kaip laikosi 37.2 ir 37.3 ir dar kruva visokiu simptomu, galvos keisti skausmai, kaklo limfmazgis padidejes ir skauda... ir dar tokiu pozymiu, kaip mieguistumas, silpnumas visai nedarbinga, l. bloga savijauta. Baigiu isproteti... As irgi nulekiau visus hepatitus, aids issityriau - nemazai sumokejau, irgi l. pergyvenau, bet viskas gerai buvo, nors tiek, o kas toliau nezinau... esu jaunas zmogus ir noreciau gyventi, dziaugtis, lekti su draugais buti, dirbti, bet tai neimanoma pakolkas tikiuosi kaip nors isgysiu

daiva
Pranešimai: 281

2015-11-17 08:11

reiketu kreiptis i tuberkuliozini dispanseri,gal turi tuberkuliozes virusa,panasi problema buvo musu šeimoje
,nes mums niekas negalejo rasti ligos,
tačiau simptomai labai panašus

Birutele
Pranešimai: 69

2015-11-15 15:11

Man beje ka is bendro kraujo tyrimu tik mato, kad eritrocitai svyruoja, ju vis buna maziau negu norma.Ka tai reiskia?

Birutele
Pranešimai: 69

2015-11-15 15:11

Sveiki, stai ir as jau prisijungsiu prie sio forumo, nes nebezinau ka daryti.Jau galvoju gal man koks vezys.Pastovi temp 37-37.5.Pavargau jau prasedejo jau net5 depresija, nuolatine itampa ir baime....

aura
Pranešimai: 22

2015-10-10 18:10

Laikosi temperatura, priezastis neaiski: galima diagnoze endokrinines sistemos issekimas. XS atveju tai butu antinksciu issekimas.Reiketu salinti stresa, medituoti, daryti alfa smegenu ritma reguliuojancius pratimus. Sekmes

Erika
Pranešimai: 40

2015-09-21 16:09

Ssveiki, žinote susidūriau su tokiais pačiais negalavimais. Aišku džiugu kad ne viena tokia, bet kita vertus kaip pavargau nuo tos nežinio.Kur tik nėjau, kokių tik tyrymų nedariau, niekas nieko neranda.Noreėjau paklausti o ktaujo tyrime limfocitų koks kiekis? Pas mane jų būna 40, 45. Temperatura taip pat užkyla iki 37, 37.2 C O gal jau jums kas nors padejo, butu idomu sužinoti

julija
Pranešimai: 46

2015-09-14 14:09

Paskambinkite tel 8612 95182 pabandysime padeti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių