Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-02-25 19:02

Zinoma susidure (dar ir kaip), varyk i vaistine kuo greiciau ir nusipirk diclac 150. po 1 tablete du kartus paroje kas 12 valandu. Gerti ne maziau kaip tris paras. Zinoma nuo svarmenu arba persalimas. Tai vadinama tarpslankstelinis sakneliu uzdegimas. Jei po vienos tabletes nei kiek nepagereja, o po antros irgi nieko, tai tada sis vaistas netinka, butinai reik tada kreiptis pas gydytoja, nes sita liga pasidaro letine ir po to pastoviai po kokiu darbu ar juo labiau svarmenu kilojimo vel kartosis.

Ignasas
Pranešimai: 45

2015-02-25 18:02

man irgi17,bet man jau tesias pora sav ir nuolatinis,bet silpnas tai dabar isvis jau urzgia pilvas kita puse paduria ar dar ka pabado ir baime

Zygimantas
Pranešimai: 2

2015-02-25 17:02

Sveiki.
Taigi,prieš maždaug mėnesi pradėjo skaudėti kariaja krutinės pusę. Manau ,kad tai plaučiai arba širdis.
Skausmas nenuolatinis,o užeinantis tarpais.
Pavyzdžiui tarkim,užeina skaudėt,ir kuo daugiau įkvėpi oro,tuo labiau skauda,nekvepuojant kelias sekundes skausmas dingsta. Nekosėju.
Taip pat kartais pradeda skaudėti ,tarkim gulint ant šono,ar panašiai.
Turiu kelis varijantus. Tai dėl svarmenų kelnojimo,arba dėl ligos,kuria sirgau neperseniausiai.
Tad norėčiau sužinot konkrečiau.
Man 17 metų.
Pas daktarą žadu eit,bet noriu sužinoti ko tikėtis,gal kas esate susidurę su tuo?
Ačiū už atsakymus.

Zygimantas
Pranešimai: 2

Durimas,skausmas.

2015-02-25 17:02

Durimas,skausmas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių