vi
Pranešimai: 188

2015-01-03 23:01

Dainorėlė atsigavo. Dar ne visos dainos išdainuotos. Toli gražu. Solistė vis labiau užneša į Mirej Matjė. Ach jau tas nepakartojamas gomurinis rrrrr... Nesutinku tik su vienu – kad bernai, aplamai, verti nors vienos iš šių dainelių...


zunda
Pranešimai: 821

2015-01-03 22:01

D

Pykstu. :)

Ilgai skaičiau, daug galvojau ką parašyt, ir jei būčiau rašiusi, tai visą traktatą, (jam čia ne vieta, ir niekam nereikia), o trumpai taip ir nesugebėjau . Gerai, kad buvai įdėjęs, man tai buvo šis tas naujo. Ir už tai ačiū.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-03 22:01

Tu ateik į pasimatymą
Nai-nai-nai
Lia-lia lia-lia
Jau seniai seniai supratome
Kad nai-nai lia-lia lia-lia...

Sorry, kad tik žodžių nuotrupos prie fontastičnos meliodijos prilipę... Tikiuosi žinote, jog mes su kycia čia tik kai ką plagijuojam, o ne dainos premjerą pristatom. :)


doppelgänger
Pranešimai: 748

2015-01-03 22:01

Zundai

Nepyk, kad ištryniau tekstą, kažkaip keistai kabojo, be atsiliepimų. Mano įdėta, mano pašalinta.

vi
Pranešimai: 188

2015-01-03 21:01

Šiąnakt neteks miegoti... Katytė užsimanė bernų, o aš apturiu stuburo ataką. Katytę įkalbėjau prigulti ir bent kiek pailsėti nuo dainavimo apie meilę, o pačiai linksma ir ramu, jog nebūsiu naktyje viena, kaip kad būna tokiais atvejais. Be to, ji man atrodo vargšesnė nei aš. Būdrauja dabar nabagė, o galvelė nepaklusniai linksta linksta ir nukrenta ant lovikės... Nieko, po valandos bus jau formoje. Gal turite kokių muzikinių pageidavimų? Aš pabūsiu solistės back‘vokalu. :)


zunda
Pranešimai: 821

2015-01-03 20:01

Labas vakaras.
Pasisveikinau, bet neaišku su kuo. Čia tylu ir ramu. Gal sušalo visi ir dabar sėdi prie židinio, o gal jau pataluose. Kaip ten bebūtu, tikiuosi, kad gyvi ir sveiki esate.

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-03 20:01

Robis paskutiniu metu mazai bendrauja, va siandien dave nurodymus klausytis muzikos ir dingo :))

zunda
Pranešimai: 821

2015-01-03 20:01

Viena is tikruju keliavo, kita nors sapnuose, o as niekur nekeliauju ir sapnavau sianakt tik si foruma ir jo dalyvius. Ir didelio proto sapno paaiskinimui nereikia - pasedejau prie kompo ir nuvinguriavau miegoti - va tau sapnas gatavas, o gal vaizduotes trukumas.

violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 20:01

Labas. Šiąnakt sapnavau sapną, kad aš, kaip pirmasis REIKI mokytojas japonas Mikao Usui sėdžiu kalnuose, prie 21 akmens, badauju 21 dieną ir ridenu po vieną akmenį nuo kalno už kiekvieną prabadautą dieną. Oi, kaip būdavo gera nuridenus akmenį...Tik, gaila, kad mažai jų tespėjau-prabudau.. Matyt nebuvo leista nusimesti daugiau. Kas tai - vizijos, kliedesiai sapne. Nežinau, bet pasiklausiu žmonių, kurie tai išmano. Tikiuosi, kad dar neišprotėjau:) Tik labai norėčiau sugrįžti vėl į tokį sapną.
O dieną buvau tokiam dideliam iškilmingam renginyje, nes turėjau ten įpareigojimų. Ėjau, kad reikia, grįžau - kaip niekur nebuvus. Jokių emocijų, nors ir kalbėti prieš auditoriją teko.
Kažkam manyje ankšta..kažko labai trūksta.

violla
Pranešimai: 980

2015-01-03 19:01

O aš eisiu ant kilimėlio pagulėt. Man privalu meditacijos seansas-vakar praleidau. Aciū Viltei -už obuolius, simeliui už avižinius...kitiem už patarimus ir palaikymą.Iki.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių