Zita
Pranešimai: 70

2015-01-12 09:01

neseniai diagnazavo iset sklez bet dispanziravo.uzeina ant kojom sunku paeiti

aistė
Pranešimai: 162

2015-01-11 16:01

labux,senokai nerasiau,o dabar nusprendziau parasyti.As sveikstu,leidziuosi rebifa ir man gereja.Pirma karta parasiau i foruma kaip pasiule vaistus,aciu uz patarimus ,rodos Rasai,kuri man parase,kad juos imti net nesvarstant.Dabar esu ziauriai patenkinta. zinau,kad daugeliui jie netinka,bet man idealu.

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-11 16:01

manau,kad tik pavadinimu,nes tai tu paciu augalu preparatas. Beja, tanakanas mediku traktuojamas kaip vaistas,o biobilo preparatai kaip papildai.Tarp kitko as tanakana geriau pries 15 metu,intensyviai. O dabar tik retkarciais,kai galva skauda ar svaigsta.

laima
Pranešimai: 175

2015-01-10 19:01

man taip pat itaria is labai noreciau kad kas nors aprasytu kokia buvo savijauta pacioja pradzioja
labai noreciau kad kuris apasytu kokia savijauta buvo pradzioja






lina
Pranešimai: 1775

2015-01-09 18:01

skype kol kas neturiu

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-09 18:01

Nezinau ar jie auksiniai ar ne, bet man gal padejo toks gyvenimo budas.jeigu susinervinu per kojas ima eiti virpuliai ir kazkokie negeri dalykai susija su tirpimu jauciasi.Stengiuosi is visu jegu.Bet seima yra seima jie to paprasciausiai nesuvokia.Na bet visiems tas pats,ka padarysi.Taigi stiprinu savo charakteri kuo galedama ir manau,kad tuo padedu sau.Juk skestanciojo gelbejimas pacio skestanciojo reikalas,ar ne?

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-08 13:01

Kaip minejau anksciau pirmasis papildas kuri geriau buvo tanakanas.Ilga laika ji vartojau,du metus.Tuomet daktarai pradejo pastebeti,kad as tapau stabilesne.Nors ne jie man siuos vaistus israse.Trentaliu mane nuodijo.Paskui geriauQ10,B grupes vitaminams esu alergiska.Nuo neurubino veidas pasidarydavo kaip tarka.Tada sugalvojau gerti papildus odai su padidinta minertos grupes vitaminu doze.Selena geriau,imideen baltymine papildai odai, kurie matyt smegenims padejo atsigauti.Teigiamos emocijos stebuklas. Negailekite saves,negrauskite.Si liga ne vezys nuo kurios neseniai mire man artimas zmogus.Patikekite savim ir bandykite susitaikyti su tuo ka skyre pats likimas. jeigu idomu galeciau apie papildus parasyti daugiau, pabandysiu prisiminti

lina
Pranešimai: 1775

2015-01-07 21:01

Is pradziu man niekas nepadejo, jokie vaistai, jokios proceduros.mazdaug 10 metu gyvenau su nuolat progresuojancia liga.Nuo 2004 pradejo gereti.Dabar galvoju,kad man padejo papildai,kuriuos gerdavau saujomis.Tiesa,turejau problemu su skrandziu.

Julius
Pranešimai: 31

2015-01-04 17:01

Lina jus esate laimes kudikis, kad jums taip pasiseke.Dar jus pakankamai jauna. Dar noriu pasakyti,kad yra zmoniu kurie isgyvena visa gyvenima su liga jausdami tik menkucius jos simptomus. Esu girdejes,kad daznokai ivyksta stebuklas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių