Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-23 19:09

Na, kad brotex nutraukti tai gera mintis, nes jis skatina kosuli. Del kitu vietu skausmo butina vel eiti pas gydytoja, siaip itarimas plauciu uzdegimo, matyt darant nuotrauka dar jo nebuvo, o komplikavosi tik dabar. Nors geriant antibiotikus neturetu komplikuotis, bet visko buna.

ramzik
Pranešimai: 3

2015-09-23 09:09

Dar nepaminėjau, užeina, jog skauda ausis, dantis.

ramzik
Pranešimai: 3

2015-09-23 08:09

Laba diena.
Namie sėdžiu jau dvi savaites, tačiau man nepagerėjo. Gėriau antibiotikus, salbutamulį, brontex. Daktarė sakė jog čia stiprus bronchitas, tačiau šiandien ryte atsikėlus, aš pajaučiau, jog man labai skauda visą krūtinę netgi kvėpuojant. O įkvėpus giliai, skausmas dar stipresnis. Skauda galvą, vakar turėjau temperatūros. Serga ir mama, ir tėtis. Daktarė sakė nutraukti visus vaistus, mano kad aš jau sveikstu, bet aš jaučiu, jog taip nėra. Jau gavau net ir pažymą į mokyklą. 2 savaitės ir beveik nieko nepagerėjo. Labai bijau, kad nebūtų kas rimčiau, nes kad skaudėtų plaučius, man dar taip nebuvo, o dabar skausmas pakenčiamas bet ... Nežinau ką ir daryti. Mama pyksta jau kad aš taip ilgai neinu į mokyklą ... Padarė plaučių nuotrauką, bet plaučių ląsta be pakitimų.
Kai kosėju, atsikosėjo silpnai ir dūstu. Kartais atrodo kad rdquo;atsikratysiurdquo; maistu, ką valgiau.
Patarkite ką man daryti.

ramzik
Pranešimai: 3

Labai kosčiu, skauda plaučius, krūtinės ląstą.

2015-09-23 08:09

Labai kosčiu, skauda plaučius, krūtinės ląstą.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių