egle
Pranešimai: 191

2015-02-03 10:02

man tas pats, pykina ypac rytais, remuo negrauzia, labai uzknisa tas kamuolys gerklej, atrodo kazkas ten istrigo ir nei pirmyn nei atgal! Toks jausmas kad tuoj isvis uzspaus gerkle, gal ka turit kokiu patarimu?

daivule14
Pranešimai: 1

2015-01-30 10:01

kas tikslei yra ta skrandzio isvarza ir nuo ko jinai ir ar ilgai ji gali buti

virga
Pranešimai: 84

2015-01-27 23:01

15 metu gydziausi skrandzio uzdegima. o pasirodo kankino mane bakterija skrandzio.kai ja isgydziau,praejo visos rugstys,refliuksai,pykinimai ir panasiai.issitirkite bakterija ir jeigu ji bus,reiskia jums reikia visiskai kitokio gydymo,negu dabar.tyrimo galite pareikalauti is seimos gydytojo,kad duotu siuntimaendoskopijai

Lorena
Pranešimai: 4

2015-01-26 16:01

Labas,mane irgi kamuoja refluksas geriu ultop nezinau lygtai maziau kosciu penktadieni pas LOR ka ji pasakys gal dar ka ras o zarnos as ryt negaliu nemaloni procedura kas ja dare sake siaubingai po to jauciasi kasos uzdegimas tai va ir vargstu jau daug metu,o del pikio tai geras receptas tik man alkocholio negalima.

aidas
Pranešimai: 34

2015-01-22 18:01

Tai operuokis is naujo, kodel nesikreipi i Endzina del disfagijos atsiradusios?

tomas
Pranešimai: 183

2015-01-21 12:01

Danguole gal galit parasyti savo kontaktus telefona ar el. pasta?

Danguole
Pranešimai: 21

2015-01-21 09:01

noriu pasidalinti patirimu. Pries keturis metus dariaus refliukso operacija.rezultatas buvo gal tik puse metu , bet ir tai su vaistais nuo rugsciu.Dabar vel vargstu .viskas kartojasi is naujo,bet dar prisidejo papildoma beda,pradejo strigti maistas.,pastoviai skauda skrandi.Operavo Kaune DOCENTAS eNDZINAS.siemet net gavau anketa is Kauno kliniku, kaip jauciuos. Ojauciuos susiktai.MAN PENKESDESIMT TRIS METAI.

tomas
Pranešimai: 183

2015-01-19 19:01

Kiekvienas operacijos atvejis ir pasekmes yra individualus, tai nereiskia, kad taip pat bus ir tavo vyrui kaip kitas parasys, cia pats zmogus turi apsispresti ar gali kenteti ar nebegali ir ryzties operacijai, kaip labai blogai as manau nelabai imsi i galva kaip ten kas del tos opercijos, o noresi tik kad greiciau viskas baigtusi, as cia dejau info apie opercija daugiau tau niekas tikrai info nepapasakos negu cia arba papasakos ta pati. Jei nepaslaptis koks daktaras sake, kad nereikia opercijos jo specialybe ir pavarde ir kiek cm isvarza pas vyra?

Marija
Pranešimai: 149

2015-01-18 10:01

mano vyrui deagnozavo stemples isvarza, bet mazdaug 7 metus tiriant yvairius tyrimus tik...Ytarimai buvo ir sirdies ir bronku ir t.t.labai klastinga beda.Jis negeria neruko 10metu.Tiesa nelabai su mityba jis.Kai nevalgo visai neblogai buna.Geria Dimstal,daro masaza, kai labai blogai.Labai vargsta... del tos operacijos irgi kazkodel dar nereik,aciu uz jusu isakytas nuomones, kazka reik galvot su ta operacija, noretusi daugiau nuomoniu apie susidurusius su operacija.

tomas
Pranešimai: 183

2015-01-16 12:01

Sveiki,man ta pati problema,pries metuss rijau ta slanga,diagnozavo refliuksa ir stemples isvarza,dar buvo stempleje aerozijos.tai jau metus laiko geriu lanzul vaistus,bet vos tik baigiu gert tai vel rugstys pradeda kilt,gal galit kas patart ar daytis operacija ar ka,nes jau nusibodo taip gyvent ant vaistu.mano el.p.Tomas252@Rambler.ru,parasykit jei kam operavo ar kitaip isgyde,buciau labai dekingas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių