Sigita
Pranešimai: 43

2015-10-01 12:10

Ką tik sužinojau 6-mečio sūnaus kraujo tyrimo atsakymą. Mikoplazma - 126, chlamidijos - 74/75. Kosulys jam jau beveik praejo. Ką tai reiškia?

arija
Pranešimai: 6

2015-08-14 11:08

Nusiraminkite, as su temperatura vaiksčiojau 18 metu, o ji atsirado tik po santuokos ir visiškai niekas nerando ligos, kur kas pasakė ten kreipiausi, bet visur veltui.....
O dabar gyvename atskirai ir temperatūros neliko, taip kad atsidarykite ar nera salia energetinio vampyro, kol jo neatsikratysite tol problemos bus!!!!!!!!!!!

julija
Pranešimai: 46

2015-05-10 13:05

Mano vaikais šiais metais pradėjo eiti į darželį. Jam dabar 3 su puse. Tik nuėjęs į darželį po savaitės ar dviejų suserga. Pirma pradeda sausai kosėti, po to pakyla temperatūra. Vis maniau ir gydytoja taip sakė, kad tai virusiniai susirgimai.
Draugė patarė išsitirti ar tai ne toksoplazmozė.
Kreipsiuos į gydytoją.
Paskaičiusi komentarus, nutariau, kad ir man reikia išsitirti, nes prieš metus pradėjau sausai kosėti, net dusulys prasidėjo. Gal ir man kažkas panašaus

Karolis
Pranešimai: 12

2015-05-07 07:05

Labai aciu uz patarima , bet kraujas nerodo jokio uzdegimo , bet dusinantis kosulys vistiek yra , nervuoja neranda priezasties del ko jis yra , gal kas turi patarimu ?

Karolis
Pranešimai: 12

2015-05-06 10:05

O tie crb tyrimai kaip ,yra daromi jie meginelis yra jamamas ar kraujo tyrimas ?

Karolis
Pranešimai: 12

2015-05-04 17:05

O kokius vaistus antibijotikus gerete nuo mikoplazmos , geriau klacid , bet nepadejo man jie laikosi temperatura sokineja nuo 37 - 37.2 ir truputeli didesine , gal kas patars kur kreiptis ?

lina
Pranešimai: 1775

2015-03-06 12:03

Su tyrimo atsakymu reiktų kreiptis į savo gydytoją. Priklausomai nuo to ar mikoplazma pneumonija aktyvios formos ar pasyvios (t.y. lėtinė, procesas tęsiasi virš 2 savaičių) skiriamas atitinkamas gydymas. Taip pat priklauso nuo mikoplazma pneumonija rodiklio. Sekmės išgyjant. Aš pati turiu ta mikoplazmą. Jei jau vieną kartą sirgai, tai mikoplazma apsigyvena organizme. Reikia visais įmanomais būdais stiprinti organizmą.

Ramas
Pranešimai: 104

2015-01-22 13:01

ir pas mane diena pakyla iki 37.2 - 37.4 o vakare nukrenta. ir lyg nieko neranda.

Laura
Pranešimai: 92

2015-01-22 13:01

Sveikutes, turiu ta pacia beda. Du su puse men laikesi 37.2-37.6 temp, niekas nerado ligos, geriau antibiotikus, pasidariau plauciu nuotrauka, sake lyg bronchitas, isleidau kruvas pinigu vaistams, bet nepraejo, kraujo ir slapimo tyrimus dare 4 kartus, atsakymai- be pakitimu. Lankiausi ir tuberkulioziniam ir pas loristus ir dar pas kruvas pazistamu gydytoju, niekas nerado ligos. Neapsikentusi po dvieju su puse men. nuvaziavau i infekcine ligonine, ten padare tyrimus ir rado ta nelemta mikoplazma. Priskyre atitinkamu antibiotiku, kurie ja veikia, nes kitu grupiu antibiotikai (esu ju gerusi, taciau jokio rezultato) neveikia sios bakterijos.
Sekmes visoms

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių