saulė
Pranešimai: 170

2015-05-23 11:05

betaserc skirtas vestibiuliniam aparatui,ta prasme jei galva svaigsta nuo vestibiulinio aparato sutrikimų.Aš geriau man nepadėjo,bet sakė reikia ilgą laiką pagerti

raminta
Pranešimai: 141

2015-05-22 19:05

Gal kas geret betaserc nuo svaigimo galvos?Man israse, bet as negeriau .

Renata
Pranešimai: 102

2015-05-18 12:05

Sveiki visi, kaip jau rasiau turejau labai rimtu problemu su svaigimu, na man galva nesvaigdavo, bet man atrode kad as pati sukuosi aplink savo asy, buvau ir pas taip isgirta profesoriu Pauliuka, aisku buvo paskirta operacija, nes rastos tarpslanksteliniu arteriju anomalijos,kraujas sake beveik nebeteka ir.t.t. , nors po apsilankymo pas jy jau net zeme bangavo, mete i snus , bet ....nepasitikiu niekada vienu gyditoju, atsiguliau i KMUK atliko tyrimus kraujotakos nepakankamumo nerado.Tada kreipiausi pas prof. Laurikena Vilniaus Greitosios pagalbos ligonines skyr.vedeja , pagulde tyrimams, dar karta apziurejo neurologas, tuomet atliko aortos lanko saku angiografiny tyrima,karujagysles norma, tiesa viena ne taip atsisakojusi , bet sake taip yra daugeliui zmoniu ir operacija tikrai nereikalinga.Pradejau gerti xanax, nustojau taip jaudintis ir nervuotis ir svaigimai dingo :)Na aisku pasitaiko labai susinervavus, pervargus o be to turiu ataugas kakle.Taigi noriu visiems patarti pries ryzdamiesi tokioms operacijoms apsilankykit pas dar viena angiochirurga, nes pazystu jau ne viena zmogu kuriam Pauliuaks paskyre operacijas, nes vis nerasdavo kraujagysliu, o apsilankius pas kitus problemos greit isaiskedavo be jokiu operaciju.

Sekmes visiems :)

saulė
Pranešimai: 170

2015-05-16 05:05

Pastebėjau vieną dalyką,kad blogai man su akim būna kai aš pavargstu,arba greit pakeitus žiūrėjimo atstumą(t.y kažką ilgą laiką rašau,o poto staigiai žiūriu į tolį)tada ir liejasi arba pasukus galvą į kairę pusę

saulė
Pranešimai: 170

2015-05-15 09:05

Ar Jūs jaučiate begalinį ir pastovų nuovargį??

giedre
Pranešimai: 101

2015-05-14 16:05

Raminta,o kas tau yra šiom dienom,jei sakai vargsti?

saulė
Pranešimai: 170

2015-05-14 15:05

Raminta,gal tu čia rašei man tai būtų ydomu ,kad papasakotum kaip tu jautiesi ir kokie simptomai yra tau??/

raminta
Pranešimai: 141

2015-05-14 15:05

Na , niekas neraso , negi visos ir visi pasveikot, pasidalinkit tuomet koki stebuklinga vaista gavot.As tai vargstu , ypac siandien ,kaip toks bjaurus saltas ir lietingas oras...

Danutė
Pranešimai: 65

2015-05-13 15:05

sveikuciai.Va skaitau atsiliepimus apie kaklo osteochondroze.Skauda man ta kakla ryt keliauju pas seimos gydytoja bet naudos mazai labai jau neziuri ji ligoniu.Noriu pasidaryt tomografini tyrima.Kazin kiek kainuoja?Man nuo to sprando ir galva gelia.Galvos tyrimo neleido neurologe daryt sako ko tu ten ieskosi.Siuntimo nedave.Tai ir sprandui abejoju ar gausiu siuntima.Musu medicina siandienai tai nesinori net galvoti.As pati is Klaipedos tai ir apie Klaipedos gydytojus kalbu.Pagalbos jokios.

rasa
Pranešimai: 295

2015-05-02 07:05

Noreciau pasiklausti pries tai rasiusio asmens,kokio dydzio jusu isvarza kakle,nes suprantu,kad tokia patoperacija ir jums galvoja daryti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių