katyte
Pranešimai: 12

2015-08-16 13:08

Atide,nebekentek tu skausmu,ryzkis operacijai.Pas mane tokia pat isvarza buvo.Operavo gyd.Ambrozaitis.Jau metai,jokiu skausmu nejauciu,o buvo net koja vilkau zeme,ir perkreipe buvo visa stubura.Islovos neatsikeldavau,naktim,dienom saujom ryjau piliules,niekas nepadejo.O dabar soku,ir be galo esu dekinga doc.Ambrozaiciui,uz NAUJA GYVENIMA.

vidas
Pranešimai: 26

2015-08-04 17:08

dirzas pas mane pastoviai masinoje,nes kai reikia ka nors sunkiau padirbet,ar pakelt as ji naudoju,o siaip tai pastoviai jo naudot negalima,nes raumenys turi judet.Matau kad del vaziavimo jau pavelavau,nes tik sianden perskaiciau,na nieko-parasykit kaip sekesi.....

DIANA
Pranešimai: 49

2015-07-18 18:07

mane operavo birzelio 16d.baigiau reabilitacija birstone,jauciuosi gerai .dar nesedziu ,tik vaikstau ir gulineju,visiems patariu nebijoti operuotis,gyvenimas prasvieseja gyvenant be skausmu

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-01 14:07

sveiki, skaitau jusu komentarus ir net baisu darosi. As 1,5menesio kaip po disko isvarzos operacijos. Operuotis jau nebijojau nes skausmas buvo nepakelemas man tik 23metai ir kankinausi kokius 5metus. Dabar lb keista atsikeliu ryte ir nera skausmo:) kazkas nepaprasto. Deka daktarui SKURYGINUI kuris dirba Vilniaus greitosios pagalbos universitetinej ligoninej. Tik sitam daktarui dekinga, kad nelikau invalide ir galiu gyventi kajp normalus zmogus.

vidas
Pranešimai: 26

2015-06-09 18:06

sveiki,kur visi pradingot?,ar visi pasveikot,ar po silta vasaros saule gulit,ar isdziuvusius darzus laistot???.Jei pasveikot-tai gerai,o jei dar ne, tai visiems linkiu kuo daugiau sveikatos ir stiprybes.

Regina
Pranešimai: 37

2015-06-02 19:06

vidai, gerai, kad atsiradai :)reikės pradžioje palaikyti šį forumą, kad neužgęstų, kol bendraminčių ,likimo draugų prisirinks,rašyk, o iš senojo reikėjo bėgti, ten nėra žodžio laisvės :D.džiaugiuosi, kad tau viskas gerai.na,o aš laukiu, nesulaukiu birželio 11 d., darys MRT, įdomu, ką ras.

vidas
Pranešimai: 26

2015-06-02 18:06

sveiki..Regina esate saunuole kad sugalvojote buda,kaip toliau bendrauti(tikiuosi draugiskai ir nuosirdziai)tiems,kurie esame tokie,kokie esame.Balandzio 25 operavo L5 S1,geguzes 27 baigiau reabilitacija,siandien buvau NDNT del grupes,pusei metu dave antra grupe.Šiaip jauciuosi gana neblogai, sunkiais darbais nepiknaudziauju,bet ir vietoj nesedziu.Vaikstau vazineju,bet viska darau saikingai kad nepradetu skaudet,manau kas yra skirta taip ir bus ir is lovos uzsisapnaves krisdamas gali sau pakenkt.Siandien savo apsisprendimu ir gyd patarimu esu patenkintas,tu skausmu kurie buvo nesinori prisimint.VISIEMS siltos vasaros ir geros SVEIKATOS.

matas
Pranešimai: 7

2015-06-02 17:06

Tik bėdos prispaustas supratau stuburo reikšme gyvenime, dabar visokeriopai ji saugau.

Regina
Pranešimai: 37

2015-06-02 06:06

Trauma, gresiantis paralyžius, nepaprastai stiprus skausmas dėl išvaržos...Ir štai - tu operuotas(a) ir jau po reabilitacijos. O kaip jautiesi, kaip rūpiniesi savimi, kaip bandai atkurti darbingumą ? Parašyk.

Regina
Pranešimai: 37

Gyvenimas po stuburo operacijos

2015-06-02 06:06

Gyvenimas po stuburo operacijos

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių