mecislovas
Pranešimai: 57

2015-09-19 19:09

agnei-daugiamatė medicina yra alternatyvios švelniosios medicinos metodas, aprašytas L.G.Pučko knygose ,,biolokacija visiems " ir ,,daugiamatė medicina " , yra ir kitos,tačiau šios pagrindinės. .Alternatyvioji ir švelnioji medicina vadinama todėl,kad šiame metode nenaudojami jokie vaistai,nei cheminiai ,nei augaliniai ar mineraliniai-jokie,todėl metodas veikia be jų ir niekaip negali kenkti jokiai organizmo dalelei.
Diagnostika atliekama biolokacijos principu,ir dirbama tik su ligos atsiradimo ir kitomis priežastimis.Jas pašalinus ,organizmo savireguliacijos sistemos pačios automatiškai pašalina pačia ligos procesą automatiškai ir be jokių vaistų.
Čia kalbama apie refliuksą, virškinimo sistemos organų atskiras dalis-vožtuvus,apie tų organų valdymo ir savireguliacijos problemas. Kalbama,lyg tai žmogus būtų kažkokia mašina,kuriai galima pakeisti detalę ir ji toliau dirbs teisingai. deja ,žmogus yra ne mašina ir atsarginių detalių nėra,tenka organus saugoti visą gyvenimą ir stengtis kad organizmo automatinės funkcijos veiktų teisingai.tuo ir užsiima daugiamatė medicina -metodas-grąžina organizmo valdymo organui-sąmonei ir savireguliacijos sistemoms jų veiklą ,pašalinant jų veiklą stabdančias gilumines priežastis...
Jei reikia gilesnio paaiškinimo rašykite mecislovas77@gmail.com dirbu metodu jau dešimt metu,gerą darbą tiesiog iš anksto garantuoju...

laurike
Pranešimai: 1

2015-09-18 14:09

su sia beda susiduriau praitais metais lapkricio men.atsiboda sita liga mano.bet zinoma neymanoma jos atsikratyti,bet aisku viskas ymanoma jeigu labai nori.na ir ka priziuriu savo dieta.atsisakiau daug ko!bet pasekmiu dideliu nematau.tik kad svoris labai jau krenta.man tik 25.esu gan auksta panele 1.83m ir sveriu tik 64kg.esu per daug liekna,ne del to kad noriu o del to kad turiu rugsties refliuksa,daug maisto atsisakiau.gal kas zino kokiu maisto papildu svoriui priaugti?ir kad nebutu blogai tam mano skrandziui?didelis dekui.

Redauta
Pranešimai: 10

2015-09-09 07:09

Kaip sveikatos visiems po operaciju?tyla kokia....As tai pasakysiu tiek,po operacijos rugstingumo visiskai nebejauciu,bet va tu duobuteje uzeinanciu spaudimu,spazmu visvien pasikartoja:(((Gal reikia laiko dar?

ausra
Pranešimai: 90

gastroezofaginis refliuksas

2015-09-03 17:09

gastroezofaginis refliuksas

neringa
Pranešimai: 73

2015-08-22 03:08

Labas, saule. Noreciau isgirst kaip rytu medicinos poagalba issigydei skrandzio problemas, nes musu daktarais tikrai nepasitikiu.

aidas
Pranešimai: 34

2015-08-21 08:08

Ne i ta foruma pataikei kulturos puoseletoja, cia zmones apie rimta liga snekasi, is kur tu tokia protinga atsiradai, kad rdquo;isigydeirdquo; su kazkokia atmata ir isvis tu ka nors supranti apie ta liga, ka susitikes sustavim galiu kalbeti man idomu, baigei medicinos mokslus kad cia taip nori diskutuoti intelekte net nejuokinga!

saulyte
Pranešimai: 20

2015-08-20 07:08

na nei kam as siuliau, nei ka, pasidalianu, ka pati vartoju...o tu aidai tai jo, esi itin auksto intelekto asmenybe, bet juk taip paprasta ant kitu zmoniu rdquo;varytirdquo;, kai akis i aki kalbet nereikia, tada forumuose visa pykti, nusivylima ir dar siaip zema kultura parodai...

aidas
Pranešimai: 34

2015-08-20 05:08

Vykit lauk ta aferiste saulyte dar pasivadinus, jau ne pirma syki siulo tuos sudus tianchi papildus, pakratysit kojas su tais papildais, o tu aferiste neprigaudynek zmoniu ir dink is vaizdo, pasigydei tu bl ne ta gala, taip ir ieskai kam iskisti ta suda nelegalu!!!

saulyte
Pranešimai: 20

2015-08-17 19:08

na as jau kuris laikas vartoju Tianshi biopapildus, ne tik as, bet ir visa seima mano, tai sveikatos rezultatai super:) labai virskinimas susitvarke, nebepucia pilvo, nebereikia rdquo;issisiepus ant tualeto sedetrdquo;, o pries kelis metus man buvo rastas dalinis gastritas ( na tu medicininiu terminu nezinau, bet zodziu gastritas, tik dar nepilnas), tai jokio maisto negaledavau praryt, kad po to skrandzio nepradetu skaudet..:( kaip gali nebut tu ligu, jei mokyklos laikais is ligoniniu ir antibiotiku neislipdavau, tai kepenys, inkstai, nuo to ir skrandis kentejo, o kai nervuodavausi, kad tiek bedu turiu, tai dar labiau skaudedavo;( na bet dziaugiuosi, kad dabar siu bedu nebeturiu, valgau ka noriu ( kartais tas moteriai irgi nera gerai, bet cia jau kita tema:D), puiki medziagu apykaita ir tustinimasis, turiu ir kitu puikiu rezultatu, na bet jie jau ne is pilvuko reikalu:) esu be galo dekinga tai moteriai, kuri man parekomendavo vartoti Tianshi biopapildus, nes visa ka kita buvau isbandzius buvo gerai, bet norimo rezultato deja nedave..:(

irena
Pranešimai: 57

2015-08-17 12:08

Saulyte, pasidalinkite savo patirtim, kaip Jus issygydet skrandi. Butu idomu ir naudinga, manau, suzinot. Dekoju is anksto

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių