rasa
Pranešimai: 295

2015-10-24 14:10

bukit geri pasakykit kur gauti coordinax vaistu lietuvoj nera

loreta
Pranešimai: 119

2015-10-22 10:10

Aš taip vargstu jau 5 metai .Tai praeina ,tai vėl kartojasi. kankina dusulys ir sausas kosulys .Tai diafragminė skrandžio išvarža .Sukilęs rūgštingumas , atpylinėjimas. labai geri vaistai PARIET . Vaistinėse duoda ir be recepto ,beje labai brangūs.

aidas
Pranešimai: 34

2015-10-19 07:10

Tas operacijas atlieka 3 jose miestuose Vilniuje, Klaipedoje ir Kaune. Kaune Prof. Endzinas, Vilniuje Prof. Strupas ir Lipnickas, Klaipėdoje Kaselis ir Šidlauskas. Jei kas dar domina rašyk i el. p. aaiidas@info.lt

aidas
Pranešimai: 34

2015-10-18 14:10

Jei turi išvarža niekas nepadės tik operacija, o vaistai tik laikinai, nustosi gert ir vėl tas pats bus, o vaistai geri yra lanzul.

Eta
Pranešimai: 2

2015-10-10 12:10

balso stygos ir reflux yra susije.Tai zinau tikrai.Turiu ta rupesti jau daug metu.Dabar jauciu pablogejima,todel noriu labai atidziai maitintis.Gal kas gali patarti,koki psl internete ziuret del dietos esant refluxui.

Neri
Pranešimai: 8

2015-10-06 18:10

visiems panasios bedos, man refliuksas jau 4 metai, pradzioje buvo labai umus net temperatura kildavo, pradejau vartoti omeprazoli tai siek tiek pagerejo, bet visiskai nepraejo, dabar jau 6men geriu lanobax bet jokio pagerejimo, jauciu kartuma buroje, kartais rugztuma, nuolatos jauciu kazkoki guzula ar kasnio jausma burnoje, tai labai vargina, pas gydytojus lankausi nuolatos, taciau tai nepadeda, svoris labai nukrites ir nebepriauga nes tenka labai derinti mityba, esu beviltiskoje padetyje..gal kas turit kokiu patarimu?

sandra
Pranešimai: 60

2015-09-28 13:09

sužinijau iš Jūsų, kad sergantiems ezofagitu ir refliuksu galima pagelbėti atlikus operaciją. Gal galite plačiau parašyti, kaip susirasti gydytoją, kuris atliktų tokią operaciją? kaip jaučiatės Jūs po operacijos praėjus metams? Dėkoju iš anksto. Su pagarba Sandra.

tomas
Pranešimai: 183

2015-09-23 14:09

Ir jei istikro butumet operuota papasokotumet kokreciu faktu kas negerai buvo, dabar toks vaizdas susidaro, kad puciat burbulus nesuprasdama apie ka.

tomas
Pranešimai: 183

2015-09-23 13:09

Man keistas cia kazkoks pasakojimas, visi daktarai operuoja pagal pasaulio standartus, o ne is savo pilvo tas operacijas atlieka vienodai amerika, vokietija ar lietuva, prie ko cia prof. Endzinas, man cia daugiau panasu i kazkokia apjuodinima be pagrindo, o pliotku lygije.

arijana
Pranešimai: 1

2015-09-19 21:09

Skrandzio refliukso operacija 2006m man taip pat dare ponas Enzinas.Po 8men vel buvo ,jau antra operacija,taip pat jo daryta.O,siandiena as esu,trecia savaite po operacijos,tai yra jau trecios.Tik sy syki mane operavo Vokietijoje.Buvau operuota labai geros chirurges,kuri po operacijos pasake,kad abi pirmos operacijos buvo atliktos blogai,nors as pati ta jau anksciau zinojau.Vokietijoje chirurge neduoda man jokios garantijos kas manes laukia toliau.Jei tureciau sveikatos ir jegu as pona Enzina ar ENDZINA paduociau i teisma,nes tokio arogantisko ir ignoruojancio bet koki zmogiskuma gydytojo as dar nebuvau sutikus.Galeciau daug dar parasyti,bet kas is to.Kiek as skausmu iskentejau ir kaip as kankinuosi dabar,ir kas manes dar laukia.Noreciau tik pasakyti ,bukite atsargus operuodamiesi pas si gydytoja.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių