Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-10-02 14:10

Lukas, tai galvute ir turi atsidaryti, nereikia daugiau, tai manau pas tave viskas gerai. O siaip jei kerpamas pasaitelis tai viskas padaroma greitai su vietine nejautra arba narkoze. Gyjimas apie 2 savaites, ir ilgesnis susilaikymas.

lauris
Pranešimai: 6

2015-10-01 16:10

sveiki. Man panasi problema kaip mindei buvo. Ramioj busenoj viskas ok ir kai sukieteje viskas gerai. Tik kai lytiskai santykiauji su pana suskausta ties galunele ir atrodo kad kaskas plysta. Viena karta istraukes pamaciau krauja, paplyso ir nezinau ar cia normalu ar reiktu kreiptis i orologus? Jei galit atrasykit i pasta labai aciu :)

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-30 21:09

Frost - siaip reiketu parodyti teciui, jis patartu tavo atveju. As negaliu prasyti foto, kad paziureti situacija, nes tu neturi net 16 metu. Bet jei tai tiesa, kad ramybes net busenoje neatsidaro galvute, tai beda tikrai didele.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-29 16:09

riesutasblack- maciau man jau privaciai parasei, susirasysim ten.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-29 15:09

Karolis- niekaip nieko atsitikti negali, yra vyru kuriems brestant atsidare galvute ir nebeuzsidare, beliko priprasti kai jautri galvute lieciasi prie trumpikiu ir gyventi toliau. Beje, pripratusiai jautriai galvutei yra ir pliusu, buna ne taip jautru myletis ir ilgiau tai galima daryti.

riesutasblack
Pranešimai: 1

2015-09-29 11:09

Laba diena :/ vat tokios problemos, mano lytinis gyvenimas prarado kokybę, man viskas ok atsismaukia, bet atrodo kad apyvarpė yra per siaura man truputį veržia kai būnu su atsmauktu erekcijos būsenoje, seksas nemalonus, veržia baisu kad man nebutu tos parafimozės :( ką daryti?

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-28 19:09

Lukas- jei erekcijos busenoje neina atsmaukti ir smaukiant zemyn lenkiasi galvute, tai per trumpas pasaitelis. Jei tai truksta mazai, tai imanoma pamazu pratampyti, tik ne per jega o kasdien po truputi smaukyti (tai nereiskia iki spermos issiliejimo). Kitu atveju reiks nukirpti pasaiteli ir atsidarys be jokio vargo, o kai kuriems ir po to neuzsidaro visai (nelabai smagu, bet tai paprastai priprantama greitai).

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-28 19:09

Karolis- jei atsitiktu, kad neuzsidarytu, nes buna ir tokiu ivykiu, tai nematau nieko blogo, nes jei ne siandien tai ryt tai atsitiks, o jei nelikes i neuzsidaryma tai viskas bus gerai. "Zaisk" ir ziurek rezultatus, pamatysi kai viskas pageres.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-27 16:09

Klaustukas- sekmes, paeksperimentuok dazniau ir galbut viskas susitvarkys savaime.

Karolis- siaip naturalu, kad neatsismaukia pats iki galo, cia jau reikia padeti pirsteliais, nes jei neatsismaukia tai negali ir apsiplauti visos galvutes, o ypac galvutes apacios (grybo kepures apacios), kur kaupiasi "varske" ir nuo jos eina labai nemalonus kvapas. Siaip mankstinant pamazu daug kam siulelis siek tiek prasitampo ir jokiu operaciju daryti nereikia. Kazkas anksciau klause, kad paciupinejus penio galvute skauda, nesmagu,- tai atsakau, cia ne skausmas, o pati jautriausia kuno vieta ir tikrai nereikia bijoti, kaip tik reikia pratintis prie to jautrumo ir nesmagumo, nes erekcijos busenoje trumpikese kai atsidarys siek tiek galvute, tai nepratusiems tai bus katastrofa, pries mergina vaiksciosite pasilenke ir bus geda.

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-09-26 19:09

klaustukas- turi erekcijos busenoje atsismaukti iki varpos galvutes apacios. Isivaizduokime kad penis tai grybas, tai kai atsismaukia galvutes apyvarpe tai turi palysti po grybo "kepure" pilnai, kad netrukdytu. Manau fantazija turit, vaizdziai suprasit ka norejau pasakyti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių