e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-12 15:06

July- visko buna, kai geri gydytojai uzsienyje, o lieka nelabai viskuom patenkinti ir nieko aplink nematantys gydytojai.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-11 18:06

July- neneusimink, praeis kiek laiko ir vel tyrkis, jei nepastebejo kazko vienas gydytojas, tai kitas pastebes. nebutina zarna visada ryti, dabar yra ir rentgenas (kazkas panasaus i ultragarsa).

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-10 20:06

July- abejoju del zarnyno, gal visgi kazkokios bedos skrandyje nepastebi gydytojai, jei jau seniai tikrinaisi, tai pabandyk ir vel, nes praejus kuriam laikui gal "islindo" ta beda i virsu. Isivaizduok kas gali paskleisti negera kvapa is burnos: dantys- nebent visi sugede; plauciai - nebent tbc ligos; skrandzio rugstys, ar opa; maistas skrandyje- nevisiskai apdirbtas rugsciu ar pan.

July
Pranešimai: 23

2015-06-10 07:06

Oj ne , cia dantys tikrai nekalti :) nes pas stomatologus daznai vaikstau, o plauciai irgi sveiki :)Kadangi tas kvapas mane kankina ne viena menesi,o 4 metus, tai esu daug ka isbandziusi ir plaucius tikrinausi ir skrandi ne pas viena gydytoja ir tikrai ne viena karta...Ir nieko blogo nemato skrandyje..Ir net kai pavalgau tas kvapas nepraeina, per kilometra smirda...Sakau turiu paskutine vilti, kad tai gali buti su zarnynu susije, apsineses gal toksinais...

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-09 19:06

Kvapas dar buna- del danties tai irgi netiesa, juk visgi plauni dantis, tai nera kam ir lb sugesti o juo labiau skleisti bloga kvapa. Del plauciu irgi nieko negali buti, nera ten kam skleisti negero kvapo.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-08 18:06

July- zarnynas mazai tiketina, arba skrandis arba rugstys, kitaip buti negali. Reiktu manau kazkur kitur pakartoti skrandzio tyrima. Privalo rasti priezasti, nes simptomai jau isduoda (blogas kvapas is burnos). Siaip dazniausiai daznai po truputi valgant tas kvapas turetu praeiti, bet ryte ir vakare kai atsikeli nevalgius ir guliesi irgi nevalgius tada kvapas stipreja.

July
Pranešimai: 23

2015-06-08 17:06

Jonai, as jau 3 metus valau liezuvi ne tik ryte , bet ir vakare,ir nieko.:)
Expert-man gyvenime nekilo rugstys, kaip tik norisi valgyti maista na rugstesni, aitresni...bet esme, jog 4 metus diena dienon tas kvapas is burnos , kaip is tualeto tai toki diskomforta sukelia, jog nezinai ko griebtis, kai nuolat jauti, kad zmones ji jaucia...gal cia zarnyno problema...

e-expert
Pranešimai: 576

2015-06-08 16:06

July- cia skrandzio rugstys taip daro, turetum jausti kai jos kyla. Manau kad reiketu pabandyti sita varianta, nes dazniausiai kaltas buna skrandis del blogo kvapo, jei opos nera, tai rugstys kaltos.

July
Pranešimai: 23

2015-06-08 14:06

Sveiki:) turiu problema, kad man jau 4 metus nuolatos ir ryte ir vakare smirda is burnos supuvusiu kiausiniu, smirda net kvepuojant pro nosi , jei esu kokiame kabinete ar kambaryje, tai tas kvapas net po visa patalpa pasklinda .Tyriausi skrandi viskas gerai, ir esu girdejusi, kad tai gali buti del apsinesusio apnasomis zarnyno..Prasau pasakykite , gal kas buvote su tuos susidure, nes toks diskomfortas gadina visa asmenini gyvenima..ir nuotaikos nera...P.s taip pat ir apnasos kaupiasi ant liezuvio

July
Pranešimai: 23

Prasau pagelbekite:)

2015-06-08 14:06

Prasau pagelbekite:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 21 ir 0 svečių