Redauta
Pranešimai: 10

2015-08-16 05:08

Ar jums nebuna po operacijos tokio buko tempimo skausmo?nerimo?

saulyte
Pranešimai: 20

2015-08-15 10:08

sveiki visi:) as ir turejau problemu su skranduku visa gyvenima, bet pries pora metu persimeciau i Rytu medicina ir dabar esu sveika, nes nuo tu tradiciniu vaistu tai tik dar blogiau dares, kepenys kentejo...:( bet dabar jau pora metu nebesiskundziu skrandzio problemomis;)jei i sita foruma renkasi zmoniu, kurie pradeda nepasitiketi musu mielais daktariukais ir ju cheminiais vaistais, parasykit, pasidalinsiu savo gyvenimiska patirtimi;)

vika
Pranešimai: 66

2015-08-06 17:08

padekite, as irgi sergu sia liga.Man ja diagnozavo po ilgo laiko, pirmakart ivyko priepuolis ziema,atpylinejimo tada nebuvo tik didziulis spazminis spaudimas duobuteje po krutine,pagulde i santariskiu ligonine kur priepuolis vel pasikartojo, gyde raminanciais, sake, kad sergu panikos priepuoliais, nes as konkretaus skausmo nejauciau, o atpylinejimo nepazymejau, manydama, kad tai nesvarbu.Tik poliklinikoje nustate, kad ne tik refliuksas, bet ir skrandzio opa.Tai va dabar vargstu su sia liga beveik metai, tik omeprazoli jau izgeriau ir kol geriau viskas buvo ok.tiesiog noriu paklausti ar as neperdozuosiu omeprazolio jeigu nusipirksiu dar?

aidas
Pranešimai: 34

2015-07-28 14:07

Sveiki, gal galit kas parasyti savo kontaktus, kam operavo refliukso isvarza. Busiu labai dėkingas. aaiidas@info.lt, tel. 863772092

irena
Pranešimai: 57

2015-07-21 12:07

As gydaus nuo refliukso, bet remuo niekad man negrauze, tik pradejau jaust rdquo;kasnirdquo; gerkleje, lyg maistas ten stovetu, arba riebalo skonis gerkleje jauties. Manau, reiktu Jums, Migle, kreiptis pas gydytojus. Ligos pradzioje lengviau issigydyt negu paskui, kai liga isisens.

Aciu, lapeli, kad paraset . Prisiprasiau gydytojo, tai istyre bakterija. Tik nezinau, ar ta.Nes man tyre is kraujo, o ne is skrandzio sulciu. Sake, kad nera. Gal reiks dar karta issitirt, nes vaistus tik kemsu, o naudos jokios.

Miglė
Pranešimai: 37

2015-07-20 14:07

o ar yra kam kad nera remens, bet gerkle labai uzspausta, sunku ryt, toks jausmas, kad gerkleje kazkoks kamuolys. Kartais buna geriau, kartais blogiau.

lyra
Pranešimai: 11

2015-07-17 21:07

Nesutinku,kad tai genetine liga.Tai neteisingos mitybos padarinys.Reikia kardinaliai keisti mityba.
O kas liecia vaistus,gan efektyvus yra omeprazolio preparatai(Omep,Gasek ir kt)

RAIMUNDAS
Pranešimai: 9

2015-07-16 21:07

sveiki sia liga sergu jau 10 metu ir apie 5 metus naudoju ulfamid vaistus jie tikrai geri...
taciau taip ivyko kad isvykau i anglija ir pasibaige vaistai anglijos vaistineje pasiule kazkokius tipo panasius vaistus bet ne 20mg o 10mg taciau jie niekuom nepadeda.
gal kas galite pasiulyti kanors panasaus ka butu galima rasti anglijoje ? :(

irena
Pranešimai: 57

2015-07-16 10:07

Man irgi anksciau budavo, kai nevirskina skrandis, skauda galva. Bet dabar man jau 1.5 metu kasdien, kartais stipriau, kartais maziau, skauda galva. Pradzioj, kai pradejau nuo refliukso gert gaseka, tai savaitei lyg buvo praejus galva skaudet. Bet paskui vel tas pats. Ka jus darot, kai jums pradeda galva skaudet? Nuo virskinimo geriat ka nors?

aidas
Pranešimai: 34

2015-07-16 09:07

Nuo skrandzio negalavimo ir skauda kaktos sryti, ir man taip buna kaip ko uzvalgai ir sustreikuoja skrandis.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių