miletukas
Pranešimai: 1

2016-05-16 13:05

labai skauda kaklo srityje ..itariu kad bus isvarza,labai tirpsta ranka,uzspaudzia puse galvos,darau mankstas..praejau proceduras jokio pagerejimo...vaistus nuo skausmo riju saujom...nebezinau ka ir bedaryti

INES
Pranešimai: 1

2016-01-29 19:01

Išvaržos L4-L5 (nedidelė) ir L5-S1 (paramedialinė). Skausmas plinta i kairę koją ,ypatingai ryte nepakeliamas.Šiek tiek atleidžia pagulėjus ant pilvo.Neurochirurgas siūlo operuoti.To daryti nenoriu. Ar galiu išvengti operacijos? Kuo galima būtų padėti kokie pratimai, kokios procedūros tiktų gal galėtų kas patarti?

smilgelyte
Pranešimai: 1

2016-01-02 13:01

man po pirmos išvaržos operacijos buvo dalinė pėdos parezė.ir deja tokia jinai jau šeši metai.aišku koją vistiek mankštinu nes su sveikos kojos pagalba jai lengviau išlaikyti apkrova

dana
Pranešimai: 132

2015-12-11 08:12

Linai,turiu 14mm išvarža, dariausi 12 tempimų pas Katauską Kaune, puse pedos nejautri, skauda blauzda, kažkiek padejo, stuburo skausmo nera, bet koja sutinusi,sunki, nera stiprybes,lankiausi pas Jasiūna,sake kad nera raumenų dešneje stuburo dalyje, koja dešne plonesne, ant pedos atrodo kad būtų kas prideta, šlubuoju, liepe vaikščioti keturpeščia namuose pastoviai, nežinau ka man toliau daryti, pasidariau tyrimus del raumenų nykimo, gal galite ka nors patarti.Ačiū

linas
Pranešimai: 172

2015-12-04 08:12

Pradetas taikyti naujas stuburo tyrimas.
Stuburas istiriamas termiskai, algometriskai, inklinometru, elektromiografiskai, pulso daznis.
Tyrima galima atlikti praktiskai visiems.
Placiau skaitykite www.subluxation.com/
Arba registruokites adresu info@kineziterapija.org

Leta
Pranešimai: 705

2015-11-23 14:11

Prieš keturis metus diagnozavo stuburo išvaržą, nors pusmetį prieš tai gydė radikulitą:) Operacijos atsisakiau, bet pradėjau vartoti Tiens papildus. Rezultatas džiugina. Ir į baseiną nueinu, ir namie mankštinuosi(kai netingiu):))geriausias efektas - masažinis diržas - guli, o jis mankština. Ne tik nugarai padeda, bet ir svorį numest galima. Jei įdomu tel.867166233arba j.loreta@inbox.lt

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-11-21 14:11

mano stuburas palinkes i desine puse daktaras sake 1 laipsniu ir noriu zinoti ka daryti kad atsitiktu dar blogiau aciu uz informacija

lina
Pranešimai: 1775

2015-11-16 18:11

Sveiki, as esu gydziusis Lakstausko klinikoje, galiu atsiliepti tik teigiamai. Po ilgu klajonu pas zymiausius Lietuvos profesorius, tik Lakstauskas sugebejo panaikinti skausmus, del kuriu buvo keblu vaiscioti, buvo neimanoma atsiklaupti, atsitupti. Po pusmecio jo darbo viskas atsistate, tikrai esu begalo dekinga, man tikrai padejo.

linas
Pranešimai: 172

2015-11-15 09:11

Visu pirma reikia Jusu dukra apziureti, as galiu priimti nuo 26lapkricio

VIL
Pranešimai: 3

2015-11-02 19:11

Prieš kelias dienas sužinojau .kad turiu kaklo 6-7 slank. disko išraržą (12mm).Simtomai stipriai tirpsta rankos.Prašau patarti ,kas gal su tuo buvote susidurę , kaip gydytis be operacijos.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių