eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-11-05 16:11

Gyntee- gali kartais lytiniai santykiai kitaip sureguliuoti menesines, bet galbut jei saugojotes prezervatyvu, tai jis iplyso, ar dar kas nutiko, juk nebutina baigti makstyje jei ir su prezervatyvu, jis tam kad netycia nepastotum, bet saugotis panasiai reikia kaip ir be jo. Taip, kad dabar neaisku, kas ten nutiko, nusipirk nestumo testa ir pabandyk aiskintis.

Gyntee
Pranešimai: 3

2015-11-05 14:11

Sveiki. susiduriau su tokia dilema. spalio 28d. turejo prasidet mano mm. dabar jau lapkricio 6d. o ju visdar nera.. per tas velavimo dienas turejau lytiniu santykiu su vaikinu. viskas buvo saugu, naudojom apsauga, net ir neuzbaige many, tad nestumo rizika mano nuomone yra labai menka. tad pasakykit savo nuomone, kas man galetu buti netaip? o gal visdelto as pastojau? nors pozymiu jokiu nejauciu. taip pat lytiniu santykiu turiu labai labai retai, tai gal tai paveike? gal kunas patyre soka? padekit suprast..

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-11-01 17:11

Plaukuosyte- buna ir tokiu variantu. Pastebek save ir vel pabandyk testa.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-11-01 17:11

am- nesupratau tavo klausimo ir pms kazkaip sutrumpinai keistai. Siaip greiciausiai anksciau susirgsi menesinemis ir tiek, uztat ir skaudena.

Plaukuosyte21
Pranešimai: 1

2015-11-01 16:11

Mylejausi su vaikinu po menesiniu praejus vienai dienai,dabar vis salta,pilva truputi maudzia,ir pykina,viena dien vos neapsivemiau uzuodus kramtoma guma.ar gali buti,kas pastojau?Kas zinote tokiu atveju atsakykite labai smalsu.be to dar dariau testa praejus savaitei,bet rode viena juostele

Ema
Pranešimai: 41

2015-11-01 14:11

yra sansas

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-10-31 14:10

Zavinga- pati sakai, kad nestumo testas neigiamas, plius susirgai menesinemis. Nezinau, neteko girdeti, kad nescia mergina sirgtu menesinemis. Jei tikrai buvo tavo seimos nariui, tada vertetu nueiti pas ginekologa pasitarti, kraujo tyrima atlikti.

zavinga5
Pranešimai: 2

2015-10-31 13:10

Nu bet as skaiciau ir kiek girdejiaukad buna moteriai kuri suserga kelis menesius iseiles bet , vistiek buna nescios....mano mamai ir taip pat buvo kaip pastojo ir sirgo normaliai tik 4 nestumo metu nuejo pasitikrinti ir ziuri kad laukesi....manau visko gali but kad ir susirgus moteris gali but pastojius bet , tik maza tikimimybe kaip sakoma laikas parodys :)

Eexpert
Pranešimai: 1180

2015-10-31 12:10

Zavinga- zinoma jei visada i vidu, tai pastoti tikrai didele tikimybe imanoma, bet jei susirgai menesinem, tai tu ne nescia.

zavinga5
Pranešimai: 2

2015-10-31 10:10

Laba diena norejiau pasiteirauti mylejiausi jau 4 savaites po kelis kartus i diena ir man vaikinas visa laik leido i vidu..ar gali but kad galejiau pastot ? buvau nusipirkus testus bet , rode neigiami...gal antra juostele neiimaciau ar ne iziurejiau gerai....kaip ne susirgau jau yra 41d.esu nenuvaldomos nuotaikos, galva sukasi , miego trukumas , valgau daug , bet susirgau 42d. ar gali but kad esu pastojius ar neiimanoma ? aciu uz atsakymus :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 15 ir 0 svečių