dovai
Pranešimai: 13

2015-12-05 19:12

Siulyčiau pabandyti BEAUTY produktą iš VISION, prėinamoms kainoms, o produkcija tikrai veiksminga.Kreipkitis tel. 867938402, 861683959, internete www.vision.lt . Siunčiame registruotu paštu visur.

olia
Pranešimai: 25

2015-12-05 18:12

man ziauriai slinko plaukai,galvojau kad jei nieko nedarysiu,tai per menesi nupliksiu,pradejau gert vitaminus Perfectil,isgeriau gal 4 pakelius - neneigsiu,rezultatas yra,plaukai nustojo slinke,paaugo,blizga biski,bet...man sustreikavo skandis,nustojus gerti tas tabletkas plaukai vel slenka,o vos tik isgeriu ta tablete,man skrandy tokie skausmai prasiededa,kad vos ne po siena laipioju! dabar jau net neketinu ju gert! dar labai padeda kosmetinis zibalas,pries plauku plovima ji reikai itrinti i galvos oda,palaukti koki 15 min,ir tada plauti! jai norit kad plaukai butu puresni,skalaukit mineraliuniu vandeniu,nes is krano ten juos nuosedos apsunkina,retkarciais darykites kauke - kefyra sumaisykite su kiausinio tryniu,pora lasiuku citrinos ilasinkit ir pamatysit plaukai bus kaip pas pelene =D

daina
Pranešimai: 31

2015-08-09 12:08

as irgi vargstu su plauku galiukais,luzyneja.Viska isbandziau,bet kas padetu dar nieko gero neradau :( tai visai neseniai nusipirkau ampules sausiems plaukams,tai dar tik viena isbandziau,po plovimo tikrai slidus plaukuciai palieka,bet ar nebeluzines nezinau,nors turetu padeti,nes tos ampules brangios,eurovaistinej pirkau,tai kainavo 106lt ;(

Miglė
Pranešimai: 37

2015-06-21 12:06

Mane ilga laika kamavo panasi problema. Velaiu gydytoja patare isbandyti vitaminus. taigi pradejau gerti merz drages ir plaukai ataugo tiesiog superiniai ir blizgantys. Tikrai geras produktas, siulau visoms isbandyti.

aja
Pranešimai: 2

2015-05-16 12:05

aš tepu galus kasdien aliejumi,po labai nedaug,tik vos vos,išplaut nereikia;o šiaip truksta vitaminų,patepk galvą Karmasin nakčiai ryte galima praplaut švelniiu šampunu

Maja
Pranešimai: 200

2015-05-16 11:05

Lidija, siulau pameginti schwarzkopf "gliss kur" purskiama skysti plaukam, kuris atstato sausa plauka,ji drekina is vidaus. Ir patariu ji naudot po kiekvieno galvos trinkimo.zinoma, geriausia butu , jei isigytum visa serija- sampuna, balzama, mineta purskikli sausiems, luzinejantiems plaukams
o siaip, gausu visokiu aliejuku luzinejantiems, dazymo, atmosferos nuvargintiems plaukams.Pasiziurek "sarmoj" ar "eorovaistinej".
prisiminiau dar viena liaudiska plauku kauke majonezine. istepti plaukus, palaikyti apie 10-15 min. ir isplaut plaukus sampunu.
sekmes:)

lidija
Pranešimai: 8

2015-05-15 06:05

man labai luzineja plaukai ir ju galiukai labai sakojasi.turejau ilgus plaukus dabar tragiskainutrumpejo.parasykit spie visokiausias priemones kas ka zinot ar esat isbande ir padejo.ir slenka truputi.labaisusi ir ploni nors nuogimimo taipnebuvo.esudaziusiir itariu kad luzineja nuo dazymo be to labai nenori augti.plaukas ne ti ties galiukais sakojasi betir augsciau ir kai sukuoju nuluzta daug priemoniu esu isbandzius tai pat liaudies metodu daug bandziau prasau patarti

lidija
Pranešimai: 8

2015-05-15 06:05

man labai luzineja plaukai ir ju galiukai labai sakojasi.turejau ilgus plaukus dabar tragiskainutrumpejo.parasykit spie visokiausias priemones kas ka zinot ar esat isbande ir padejo.ir slenka truputi.labaisusi ir ploni nors nuogimimo taipnebuvo.esudaziusiir itariu kad luzineja nuo dazymo be to labai nenori augti.plaukas ne ti ties galiukais sakojasi betir augsciau ir kai sukuoju nuluzta daug priemoniu esu isbandzius tai pat liaudies metodu daug bandziau prasau patarti

lidija
Pranešimai: 8

luzineja labai plaukai ir sakojasi

2015-05-15 06:05

luzineja labai plaukai ir sakojasi

Auksy
Pranešimai: 6

2015-03-21 19:03

siūlau pasiskaityti apie plaukų galiukų skylinėjimą šakojimasi čia: www.topbeauty.lt/skilinejantys-plauku-galiukai-kaip-atsikratyti-bei-apsisaugoti, manau rasita atsakymus :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių