eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-14 08:03

Anonimas- na jei reiks ir negalesi, tai taip ir uzrasys odos gydytoja. Neparasei savo metu, kad butu galima kazka pakomentuoti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-13 20:03

bevardis- siaip as negaliu tau padeti pasiziurejes situacija, esi nepilnametis. Tau reiketu su teciu pasikalbeti (drasiai), arba su teciu nueiti pas urologa, jei matys, kad ten yra beda, gausi tepaliuko pradziai ir gydysi.

bevardis
Pranešimai: 7

2015-03-13 16:03

Sveiki man 12 metu kai nepasistojas tai viskas normaliai atsismaukia bet kai pasistoja tai neatsismaukia

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-13 16:03

Anonimas- jeigu cia turejai omenyje centrine medicinine ekspertizes komisija, tai nesuprantu klausimo, kodel kazkam turetu kelti problemu tai, kad pas tave neatsismaukia? Jei kazka kita sutrumpinai tai parasyk aiskiau. Aisku labai blogai jei neatsismaukia net ramybes busenoje, nes brestant ir po to butina kasdien apsiplauti galvute ir apyvarpe, nes tai nedarant gali kilti uzdegimas. Ir aisku sia beda reikia spresti greiciausiai hirurgiskai, nes cia rimta beda. Aisku nezinau metu ir nematau tavo bedos, bet bendrais bruozais jau suprantu, kad beda visgi yra nemaza.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-12 16:03

dadee- mano el.pastas uzrasytas vietoje vardo, pabandykim tau padeti. Atsiuntes vel viska surasyk, jei reikia tai ir foto rodykles nupiesk.

dadee
Pranešimai: 2

2015-03-11 20:03

Tai gal būtų galima ikelti kokią ft, nes jei tikrai nieko rimto, nelabai ir apsimoka eiti pas urologą

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-03-11 17:03

dadee- siaip dar yra toks tepaliukas ziedelio odelei pratampyti, bet tai israso tik urologas apziurejes situacija, receptinis vaistas. Siaip gal pas tave ten nieko blogo, bet paprasciausiai kazko nesupranti. Tokiais atvejais reiktu matyti situacija kad patarti.

Max- taip galima ir vonioj, bet nebutinai, nes kiekviena diena tai reiketu tempti po pora kartu, tad nevisada juk karstoj vonioj iseis. Beje tai daryt reiktu atsargiai, be jegos.

dadee
Pranešimai: 2

2015-03-10 21:03

Sveiki. Man 16 metų ir mano varpą atsismaukia lyg ir gerai, skausmų jokių neturiu, ebt kuomet varpa jau kietoje erekcijos būsenoje, ją atsmaukti yra sunkiau ir tuomet tas skausmas šiek tiek ir prasideda, ar man dar kaip ir "pratampyti" reiktų ar kaip, gal kas kokį patarimą galite pasakyti? beto atsmaukus visuomet ta odelė siauresnė nei varpa ir ji kaip žiedelis sumažina varpos plotį, nors man tai ir netrugdo, bet atrodo keistai, žodžiu, gal ką patarsite.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-25 19:02

/neregistruotas/- jeigu apyvarpe lenfvai atsismaukia net zemiau galvutes ir atleidus apyvarpe ji gryzta bent kiek ant pacios galvutes, tai viskas turetu buti puiku, tik laikykis asmens higienos, daznai apsiplauk visa galvute ir apyvarpe ir bus viskas labai puiku.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-02-24 22:02

edus- patarimas tau. Jei turi galimybe tai nusmaukyk pries operacija daug kartu, kad po operacijos nebutu erekcijos ir neplysinetu siulai bei nebutu bereikalingo skausmo.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių