zydrune
Pranešimai: 7

2015-12-14 22:12

Pries metus,siaip ne taip pavyko man gauti ta kortele.Neisivaizduoju,kodel didzioji dalis mediku nieko apie tai nezino.Ziurejo i mane taip,lyg tai jau dabar prasau,kad is manes organus paimtu! Tamsuomene! Bet ne visi tokie,nes ta anketa as uzpildziau,o kortele atejo pastu i namus.Kas sugalvos ja issiimti,geriau vaziuokit i ligonine,nes poliklinikoj negausit jokios informacijos. Sekmes!

ieva
Pranešimai: 86

2015-12-08 22:12

Pilnai pritariu Arunui. As ir galvojau apie kortee, bet neturiu laiko nueiti i poliklinika, ir labai nepatinka eiles,korteliu pasiemimas ir dar darbas registraturoje. Jos tokios piktos ir t.t

arunas
Pranešimai: 110

Kaip tapti donoru?

2015-09-03 17:09

Kaip tapti donoru?

arunas
Pranešimai: 110

2015-09-02 22:09

Jo, būtų gerai atpimo donoru procedūrą supaprastinus. Pavyzdžiui, galėtų būti galimybė viską atlikti elektroniniu būdu, tik tam, aišku dar reikia sukurti veikiantį elektroninio parašo mechanizmą etc. Todėl greitai to veikiausiai nebus :(

arunas
Pranešimai: 110

2015-08-24 22:08

Ir arkliui aišku, kad donorystė gerai. Bet aš apie tą kortelę. Gal geriau reikėtų daryti atvirkščiai - analogiškas korteles išdavinėti atsisakantiems donorystės, o visus kitus laikyti sutinkančiais, kad jų organai būtų paimti transplantacijai? Tai nereikėtų čia žirglioti į tą polikliniką. Iš tiesų - niekuo nesergu, tai sunku prisiruošti ten eiti - juk reikės stumdytis eilėse su visokiom pensininkėm ir sugaišti minimum valandą savo laiko.

arunas
Pranešimai: 110

2015-08-19 22:08

Gal kas zinot, kaip ten gauti ta donoro kortele? Girdejau, kad poliklinikose niekas nesiorientuoja, kas ten per daiktas.

r
Pranešimai: 64

2015-01-09 22:01

d,Studentei
Gali būti ir atvirkščiai- nepalankiai susiklosčius aplinkybėms kokio nors savižudžio organas gali ir jums atitekti.

zydrune
Pranešimai: 7

2015-01-01 22:01

Kiek pamenu,tai negalima pasirinkti kokiam zmogui sutinki atiduoti organus.Galima pasirinkti kokiu organu nesutinki atiduoti.Bet man keistas tavo poziuris,koks skirtumas kokiam zmogui tu padesi? Tuo labiau,kad tau jau bus vienodai...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių