iren
Pranešimai: 9

2015-06-22 21:06

serui ...ateityje savoka ištykimybė išnyks...manau, greičiau kils kokios/ių LPL pandemija...tiesiog naturali atranka, ir viskas grįš į savo vietas ... be to ar tikrai norėtum, kad pas tavo žmoną eitų visas kaimas???

gintare
Pranešimai: 36

2015-06-16 21:06

Pakliuvau labai į labai keblią situaciją. Vaizdas toks, kad mėšle esu paskendus. Gyvenu su vyru 8 metai. Turim vieną vaikiuką, kuriam 5. Dabar laukiuosi antro. Pas mus dažnai būdavo nesutarimų, tačiau paskutinius pusantrų metų labai neblogai viskas sekėsi. Ir nusprendėm, kad reikia antro vaikiuko. PUsę metų stengiamės mes jį sukurti ir pagaliau išėjo. Kai jis tik tai sužinojo pradėjo visšikai su manim nesiskaityti. Dabar man yra 15 savaičių, o iš ašarų liūno neišbrendu. Aš žinau, kad jis kažką turi. Aš netgi su ja kalbėjau telefonu. Buvome susipykę labai stipriai, tačiau apsitaikėme. Bet vistiek jaučiu, kad jis ne su manim, o kažkur kitus. Prie kiekvieno mano žodžio, veiksmo kabinasi. Ir vis sako: "su tavim neįmanoma nei dviejų minučių pabūti, nes aš tokia ir anokia". Aš bijau ir nežinau ką man daryti. Aš bijau likti viena su dviem vaikais, man atrodo, kad aš neišgyvenčiau, kadangi mano pajamos nėra labai didelės. Kai laukiausi pirmo buvo tas pats, tik jis tai darė labai atsargiai. Ir apie jo neištikimybę sužinojau tik po metų, kai jis nenutraukė vis dar su ja santykių.

rimantas
Pranešimai: 34

2015-06-13 21:06

tiesiog tarp vyru ir moteru yra vienas mazas skirtumas: moteriai reikalingas pretekstas, o vyrus moteris ir vieta...

seras
Pranešimai: 1

2015-06-12 21:06

Istikimybe arba ne...- tai moralės norma. O kas sukuria tą moralę?Visų pirmą religija, istorinės aplinkybės ir panašiai. Musulmonui turėti keleta žmonų- moralu.Kai kuriose afrikiečių gentyse dar ir dabar labiausiai gerbtinas tas vyras, pas kurio žmona lankosi visas kaimas.Šitos savokos- dirbtinės ir primestos. Skaitau, kad kiekvienas žmogus turi teise į savo privatu gyvenimą. O pas mus dažnai kalbama apie moralės normas todėl, kad mes biedni, kad išsiskyrus atsiranda turtinių problemų, buvę sutuoktiniai sunkiai išgyvena materialiai ir t.t..Pastebėkite, kaip dažnai keičia savo intimius partnerius labai turtingi žmonės- jie gali sau leisti būti ištikimais tol, kol tai jiems patinka....O tai, kad jiems tai dažnokai patinka trumpai kalba apie tai, kad vyras ir moteris gali atsibosti vienas kitam, kiekvienam is jų gali atsirasti noras surasti kazka tobulesnio. Aš galvoju, kad jeigu įvyksta taip, kad dviems žmonėms tikrai yra malonu ir šaunu, jeigu jiems pavyksta pilnai patenkinti vienas kito poreikius-valio, tačiau gyvenime dažniausiai tokių tobulių porų būna labai ir labai retai. Dažniausiai vyras ir žmona ilgainiui gyvena kaip brolis ir sesuo- veda bendrą ūkį, o seksualinę prasmę seniai atšalę vienas kitam, nes yra perdaug arti vienas kito...Tuomet ateina laikas realizuoti savo seksualinius poreikius tiek vyrams , tiek moterims...Ir ne seksas šitoje situacijoje pirmauja, kur kas smalsiau pats nuotykis, naujas žmogus, nauji ispudžiai, o paskui gal ir nauji seksualianiai išgyvenimai...Manau, kad ateityje savoka ištykimybė išnyks...

katyte
Pranešimai: 12

2015-06-10 11:06

as ir tokioj situacijoj vis dar esu, gyvenam ir 8 metai, turim 4 vaikus, jis turi meiluze nuolatine, su kuria dar vaika pasidare, kai as laukiausi. zinau tik tiek kad geriausia butu viska nutraukti, tik nepajiegiu, jau visi metai kai gyvenu kosmare,tad isivaizduoju kaip tu jautiesi,,,

ilona
Pranešimai: 39

2015-06-06 21:06

net negalvok apie tolimesnius santykius, vieną kartą paragavęs negali sustot...na nebent tu pats tyliai tai darai tai visai patogu, rezultatas lygus

ieva
Pranešimai: 86

2015-04-12 21:04

Žinai, nuo gero vyro nebėgs nei viena moteris. matyt kažkur palikai spragų.

egle
Pranešimai: 191

2015-03-31 11:03


teisingai kazkas pasake - neistikimybe yra pasekme. ieskoti priezasciu reikia kitur.
ziauru, kai du zmones pradeda nepasitenkinti vienas kitu po patirtu kartu graziu akimirku.
bet manau reikia isidemeti, kad mes einame po viena per gyvenima ir kiti yra tik pakeleiviai, einame kartu, o paskui keliai isssiskiria ir tiek. leiskime zmonems gyventi savo gyvenimus neparindami ju del "neistikimybes", tai tiesiog keliu issiskyrimas.

jonas
Pranešimai: 117

2015-02-24 22:02

Istikimas vyras - yra vyras,jei zino del ko jis istikimas savo moteriai. Stereotipinis istikimas vyras, tai visa gyvenima apie tai galvojantis, bet taip ir bijantis tai padaryti. Taip kad, release the beast, vyrai!

tadas
Pranešimai: 33

2015-02-21 13:02

parasyk man vaikiskiss@yahoo.com algimante

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių