Algirdas
Pranešimai: 31

2015-12-13 22:12

Tai negrįžtamas procesas

liuda
Pranešimai: 105

2015-12-09 22:12

Sutinku su Audrium.Gyvenu su vyru 10 metu ir nematau kad jis suka i "kaire" šeimoje turi buti taika ir supratimas

www
Pranešimai: 20

2015-11-28 21:11

nieks nieko patart tau negali...tik pats turi tvarkitis...pries keleta metu gyvenau su vyru,pragyvenom 7metus,gime sunus.liktais viskas o.bet netiketai vyas susirgo protine liga ir prasidejo kosmaras.visa bendra gyvenima as buvau jam istikima.o jam susirgus prasidejo kaltinimai kad au su visu miestu permiegojau.pasakojo ir erte mane prisipazint kaip,su kuo,kur ir kiek miegojau maniau kad tai laikina,bet kai tas pazemenimas dar sustiprejo,pabegau is namu.susiradau meiluzi,juk ir taip mane kaltino,tai koks dabar skirtumas.meiluzis irgi seima turejo.tada as apie jo zmona net negolvojau.man buvo gera o i kitus nusispjaut.bet viskas baiges,issiskiriau su vyru,pradejau nauja gyvenima,sutikau antra vyra ir supratau kad nenoriu daugiau kvailisciu.tik pats zmogus gali nusprest ka jam daryt,ar but istikimam.bet tikrai neverta del keliu sekundziu malonumo isduot savo mylima zmogu.tai taip slikstu,bjauru ir mylinciam zmogui savo neistikimibe sukeli nerealu skausma,kuri gali suprast tik kai pats tai pajausi.myliekim ir branginkim savo mylimus zmones!!!!

valdas
Pranešimai: 45

2015-11-04 11:11

MAN LYGIAI TAIP PAT TOKIA SITUACIJA EINU IS PROTO IR TIEK JAU PRARADAU VISKA SIAME GYVENIME TIK BENDRAMINCIAI GALI TA PRAGARA SUPRASTI

L
Pranešimai: 17

2015-10-20 22:10

Sutinku su Egle

Ina
Pranešimai: 73

2015-09-17 08:09

esu tam paciam mesle. Viespatie kaip as tave suprantu ir uzjauciu.

lina
Pranešimai: 1775

2015-09-13 22:09

Visi vyrai kiaules.

rimas
Pranešimai: 75

2015-09-13 22:09

Panele ar ponia Lina, tai labai grubu. Matyt Jūsų pažintys vyko ne toje vietoje, kaip visų žmonių.

arunas
Pranešimai: 110

2015-09-13 22:09

Aha. Tipiškas moterų požiūris. Veikiausiai jūsų mamą buvo palikęs vyras ir nuo mažens buvo kalama į galvą standartinė frazė "visi vyrai kiaulės". Jeeez, kiek sužalotų asmenybių aplink...

banga
Pranešimai: 8

2015-07-12 21:07

Kame diskusija? Susitarkime dėl sąvokų. Juk yra dvasinė ir fizinė neištikimybė. Aišku, kad visų rūšių neištikimybė yra ir bus. Tik kada ir kokiais atvejais jos gali būti toleruojamos? Ir tai manau susitarimo reikalas. Bet nežinau ar garantija apie vyro toleravimą mano fizinės neištikimybės atpalaiduotų vidius tabu? Ir nereikia apsigaudinėti, kad vyrams mat "reikai daugiau" o moterims mažiau. NETIESA. Tik moterys labiau moka prisiderinti ir savo fiziologinius poreikius sumažinti geba...kol audra neateina. Ieskokime savo zmoniu kada nereikės derinantis lauzant savo fiziologiją, įppročius ir dvasią

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių