gretan
Pranešimai: 1

2016-04-26 18:04

Sveiki, šiuo metu rašau bakalaurinį darbą apie bulimiją. Kadangi liga nėra dažnai pasitaikanti, atsakydami į anketos klausimus labai pagelbėsite!

apklausa.lt/f/serganciuju-bulimija-maitinimosi-iprociu-analize-uqk7sj6.fullpage

studente
Pranešimai: 77

2015-12-21 22:12


nesivargink,nieko nebus, bulimija - gyvenimo budas.

w
Pranešimai: 9

2015-12-20 19:12

liaba,as ir anglijoj gywenu ir turiu panasia problema...atwaziawau cia taj wiskas pasikejte....pradejo neswejkaj augt sworis,spuogaj...kajp tu lajkajs dabar ?as ziurinejau ta lt psl pamaciaw tawo sms sakaw parasysiu...

Oksana
Pranešimai: 36

2015-12-19 22:12

Sėdžiu, žiūriu į tavo žinutę ir neįsivaizduoju ką parašyti. Žinau, kad esi teisi. Reikia bandyti. Reikia pradėti. Tikriausiai nuo pokalbių, laiškų, gal - susitikimo. Jaučiu, kad visa tai griauna mano gyvenimą. Po truputį - tarytum plytas iš namo apačios trauktų. Vis bandau jas sukaišioti atgal, bet nelabai sekasi...

as
Pranešimai: 571

2015-11-30 21:11

beje mano emailas ggggg55@one.lt

as
Pranešimai: 571

2015-11-30 21:11

na papasakosiu ir as savo istorija:viskas prasidejo pries 3metus nuo "paprasciausiu" dietu, numeciau kelis kg(nors kai dabar suvokiu nebuvo man ko mest ugis buvo 1.72 svoris 57kg). Kaip ir kada pradejau vemti tiksliai nebeatsimenu, ispradziu buvo kartas per pora savaiciu, poto kas savaite ir t.t kol tai tapo iprociu, po kazkurio laiko parsidejo ir anoreksija svoris nukrito iki 48kg, po to vel bulimija, tai kazkur tesesi apie pora metu, po vieno ivykio nusprendziua kreiptis pagalbos pas psichologa-istikruju padejo, nebevemiu, supratau, akd maistas man yra problemu sprendimo budas, svoris-pasididziavimas(t.y noras tureti maza svori).Taciau persivalgymu nesugebu iveikt, truksta valios, jei kas blogai eini pavalgyt, po to aisku grauzi save ir pan. be to gerokai sustorejau, tai irgi labai sunku pakelti psichologiskai, bet as tikiu, kad anksciau ar veliau sugebesiu iki galo iveikti sia baisia liga. Kas norit padet, pasiklabet , papasakot svao istorija parasykit, lauksiu:)

guru
Pranešimai: 338

2015-11-29 13:11

Bulimija gydoma didelem fluoxetino dozem.

jurgita
Pranešimai: 75

2015-11-17 20:11

A6 irgi turėjau kažkada problemų dėl svorio ir viena pažįstama patarė naudoti laisvinamus ilgai naudojau ir storėjau bet numečiau 17 kg.ir svarbiausia išlaikau tą svorį jau du metus. galėčiau duoti nemažai sveikų patarimų, žinoma valgyti tikrai viską galimą.

inga
Pranešimai: 192

2015-11-17 17:11

O as asmeniskai svajoju susirgti anoreksija, bet neuzhtenka valios...viena sav, beveik nieko nevalgiau ir pavyko numesti 5, bet prasidejo ivairus gimtadieniai draugu ir vel prasidejo valgymas....dabar sveriu 80...Padekit...LAnkiau sporto kluba, turejau dietos speceliste kuriai uz viena paskaita mokejau 50 lt ir po tu nesamoniu priaugau dar 6 g..taigi nusivyliau sporto salemis aerobika , tai nesamone didziausia , o kaip prisiversti saves praktishkai nieko nevalgyti?=///

padekit
Pranešimai: 15

2015-10-24 19:10

Sveikos mergimos. esu 14 mergina pasimetus tarp dvieju ugniu... as esu 1,55m ir sveriu 85kg. sau as esu paprasta nekuda mergina. Bet klasiokaj mane vadina stora i juos nekreipiu demesio bet kas blogiausia yra mama ji man sako nu viskas jau tau reik laikytis dietos nu viskas nuo pirmadienio pradek. mociute irgi tokia pat skaudziausi jos zodziai jei suplonetum butum grazi mergina gal as saves nematau ? net vaikino neturiu. gal as tikrai negrazi as nezinau. nusprendziau kad meno gyvenimas susitvarkys jei suplonesiu bet dietoms neturiu valios galiu visiskai nieko nevalgyti3dienas bet kaskart po biski valgit neiseina nusprendziau kad butu gerai susirkt anoreksija bet kai suzinojau kad nuo jos mirstama isigandau brt gal geriau butu jei as mirciau?... nezinau PATARKIT

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių