Robertas
Pranešimai: 20

2015-01-26 19:01

Tiesa sakant taip as ir jauciuosi,negalvoju,kad kada nors atsisesiu i vezimeli ir kol kas taip neivyko nors sergu sd 10 metu,netekau prestizinio darbo vien del to kad sutrikus kordinacijai as vaiksciojau kaip girtas,nors esu ir buvau visiskai nevartojantis alkoholio.tikrai mes isskirtiniai.kol turejau gerai apmokama darba galejau pats pirktis vaistus. Dabar kai nedirbu man jokios vilties interferonui isigyti nera.Santariskiu gydytojai pasiule pasidaryti funkcija ir kitus tyrimus,sake pastatys i eile interferonui, bet taip ir neiskviete. gyde metiuprednizalonui,kuri pats ir nusipirkt turejau,nes santariskiu ligonine pasirodo neturi net gyvybiskai svarbaus vaisto),plazmoparezem. Bet viskas veltui

Liza
Pranešimai: 13

2015-01-26 18:01

mes juk isskirtiniai.mes jauciame galvojame ne taip kaip kiti,mes elgemes irgi ne taip, be to ir musu isvaizda iskirtine. ar jus taip nemanote? man 32 metai,esu choreografe,6 metai kai sergu sd

Liza
Pranešimai: 13

net savo ligoje raskime tai ko neturi kiti

2015-01-26 18:01

net savo ligoje raskime tai ko neturi kiti

ele
Pranešimai: 69

2015-01-11 18:01

Vika man tas pats, tik dar buvau apakus 1 akim.Nei paneigė,nei patvirtino IS ,ką tau sakė daryti?

vika
Pranešimai: 66

2015-01-10 19:01

Man po MR rasti dideli pakitimai galvos smegenyse, akiu dugne ne karto nerado jokiu pakitimu, meginius atlieku gerai, tik paaukstinti koju refleksai, nezymiai, o pilvo refleksu nera. Man 30 metu. Ar gali man buti isetine? aciu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 31 ir 0 svečių