reda
Pranešimai: 53

2015-03-10 20:03

Sveiki.Kas turit pleiskanų galvoje,oda niežti iki žaizdų,pabandykit seną gerą kremą Sulsena.Vaistinėse lyg ir nėra jo.Norfos prekyboj tikrai rasit.Kaina iki 3 lt.Prieš 20 m.juo prekiavo vaistinės.Instrukcijos yra pakuotėje ir reikia jų laikytis būtinai.Po poros kartų naudojimo dingsta niežulys,o po to ir pleiskanos.Man labai padeda.Gal nenaudojant ir vėl atsinaujina,bet kiti vaistai man tokio efekto neduoda.Klausiau gydytojos,ji nieko konkretaus pasakyti apie sulseną negalėjo,bet sakė,jei padeda tai ir naudok.

as
Pranešimai: 571

2015-03-09 13:03

ar gali ant veido persimesti zaizdos kad neliktu sveikos vietos?

sigis
Pranešimai: 6

2015-03-09 12:03

as taipat sergu siuo meslu.negalima vartoti tokiu vaistu kaip daivonex.jie veiksmingi bet i bloga puse.zvinai praeina bet poto paumeja dar stipriau.tepantis jais jie pradingdami persimeta i sanarius.tokius vaistus gali israsyti tik kvailiai kuriems mes nerupim.reikia stengtis gyditis hemeopatiniais budais.ziurejau rusu laida ten pasakojo kad miortvoje more galima pagit.kur jinai?gal kas zino

sigis
Pranešimai: 6

2015-03-09 12:03

baisu

vivi
Pranešimai: 4

2015-03-09 08:03

organizmui ir taip sunku kovoti su liga,o jei dar terši visokiom nesąmonėm bus tik blogiau.Kas nori pabandyt žoles siūlau www.narmed.ru/bolezni/cutis/psoriasis/ žolių vaistinėse yra mišinys gerti,šiaip irgi neblogai veikia ilgiau pagėrus /konkrečiai psoriazei/.Pabannykit!

x
Pranešimai: 40

2015-03-08 20:03

Aš tave suprantu...

Deivis
Pranešimai: 9

2015-03-08 19:03

tai va suzinojau kad sia liga sergu visai nesenai galva pilna zaizdeliu ir jos pleciasi zinau kad reikia ramiai gyventi dabar vartoju alkoholi rukau vaikstau i klubus vartoju „ratus“ rukau zole ar tai labai turi itakos sios ligos tolimesnei eigai. zinau visa tai reikia stabdyti bet del rukymo kazkas sunkiau prasau patarkit

lisil
Pranešimai: 1

2015-03-08 17:03

psoriasis.ucoz.com/shop/1/desc/thai-herbal-remedy-atsikratykite-zvynelines

pabandyk

vaidas
Pranešimai: 75

2015-03-08 13:03

ar ilgam? man tai ne kas. ilgai vartot negalejau. sanariai ir inkstai eina saibom

labas
Pranešimai: 15

2015-03-08 08:03

Taip, pažistu asmeniškai, kas išsigydė nuo psoriazės. Jokio stebūklo nėra - labai žiūri ką valgo (jokių keptų, rūkytų, aštrių ir pan, patiekalų), jokio alkoholio ir cigarečių, rūpestingai prižiūrimas kūnas, vasara - saulė, jūra, ir, žinoma - nė menkiausios infekcijos organizame. Pati psoriazę turiu 15 metų ir gana sėkmingai ją valdau. Tie keli spuogeliai - šašlyko, vyno ar dar kokio razvrato pasekmės. Šiek tiek blogiau su nagais, bet tai baigiu susitvarkyti su daivonexu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 16 ir 0 svečių