ausra
Pranešimai: 90

2015-08-24 21:08

laba diena, mano oda , taip vadinama "zasies" oda.Norejau paklausti, ar ymanoma ka nors padaryti, kad ja pakeisti.

skaiste
Pranešimai: 10

2015-08-02 10:08

ai ir dar.. jokiu butu ju nespauskit..tada atsiras daugiau.. jei spuogelis tik paraudes tada ta kapsulyte pades bet jei jau yra ir baltas viduriukas tada geriau istraukit ta baltyma ir iskarto tepkit ta kapsule..seip reikia tepti 3 kartus per diena bet kad greiciau gytu as tepu kai tik isdziusta :) bet efektas iskarto matosi...sekmes

skaiste
Pranešimai: 10

2015-08-02 10:08

sveikutes..gal paveluotai cia parasysiu bet vistiek...
mane irgi puole spuogai taciau nuejus i vaistine nusipirkau tokia anpule pabandyti "vitaskin" krka firmos..
ten tokia kapsulyte galvute nulauzus skystis tox viduj ji su ausu krapstuku istepi ant spuogu..greit isigeria..man per 3 dienas sinyko didelis spuogas..dabar ji tepu dazniau spuogeliu beveik nebeliko.. visas ipakavimas kainuoja kaskur 24lt bet viena kapsulyte 1.50lt ten mazai jos bet pabandymui uztex..

Agnė
Pranešimai: 113

2015-07-20 19:07

laba diena,
tai kas ten per stebuklas, kad visas pigmentines demes naikina? As viska isbandzius niekas nebepadeda. Lauksiu atsakymo

evelina
Pranešimai: 18

2015-07-18 10:07

man 15 metu. ant kaktos yra daugybe spuogeliu ir neisnyksta,kaip greiciau ju atsikratyti?

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-14 08:07

visiems turintiems problemu su strazdanomis.Pades kremas rdquo;Pharmaserisrdquo;Jo galite isigyti ti SARMOS parduotuvese.Vienas kremas balina veida,kitas tokios pacios firmos apsaugo.Butinai reikia pirkti abiejus kremus kartu.Jie nepygus,o vieno kremo kuris balina veida neapsimoko pirkti.Jos isnyks,o be apsaugomo kremo vel atrsiras,atsiradus saulei.

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-14 08:07

Strazdanas isnaikinti padeda,sarmoje yra pirkti kremuko nuo ju ir dar reikia pirkti kartu toki pati kremuka apsaugoma nuo ju.Abudu kremukus reikia naudoti butinai.Nes vienas kremukas naikins,o kai sauleje pabusi vel atsinaujins.

ausra
Pranešimai: 90

2015-07-07 10:07

betgi visos odos problemos del to, kad uzterstas organizmas. valgot ir geriat neziuredami ka, uztepat koki pigu tepala ir norit kad oda butu silkine. esant odos broblemoms priezasties visada reikia ieskoti giliau. rekomenduociau apsilankyt pas gydytoja homeopata, kuris ne tik ziures y oda bet ivertins visa sveikatos bukle ir tiksliai nustates ligos priezasti paskirs tinkama gydyma. beje zymiai pageretu odos bukle po zarnyno ir kepenu valymo proceduru. tai galima atlikti zoleliu pagalba ar per specialias proceduras

svieta
Pranešimai: 74

2015-06-22 15:06

sveiki Estera! noriu pasiklaust kokios priemones yra nuo duobuciu likusiu po spuogu:( as taip noriu kad ju nebutu ka galite patart:) lauksiu jusu atsakymo:) svetlana

eva
Pranešimai: 20

2015-06-19 12:06

sveiki gal kas zinot naturaliu priemoniu issigyditi spuogus be tu visu kremu ir t.t. mano oda yra lb lb jautri ir kiekviena karta baisu issitept kokiu kremu kad neisbertu spuogais...gal zn koki buda kad 99% isnaikintu spuogus?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių