ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-08-16 06:08

Sveiki. Jeigu jus domintu informacija apie Sigcess produkciją, gydytojo konsultacijas ir kainas, rašykite sigcess@gmail.com arba +37067787777

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-08-15 14:08

Sveiki. Pasalinus tampona galima praplautimaksti ranuneliu nuoviru arba “Lactacyd Femina” 1 arbatinis saukstelis i 0,5l. vandens.

Pristatymus veda tie zmones, kuriems kompanijos vadovybe leidzia tai daryti, man leista. Zmones konsultuoja tik gydytojai.

Telsiuose paskaita vyks rugsėjo 7d. 18.00val. ŽEMAITIJOS PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAE, Birutės g. 10B

As pats planuoju dalyvauti Telsiuose, tad suraskite mane, paglobosiu jus.

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir uzsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com

inga
Pranešimai: 192

2015-08-15 12:08

SVEIKI, NOREJAU PAKLAUSTI , KA MAN NAUDOTI NORINT ISVALYTI ORGANIZMA, TAI PAT , KAD BUTU GREITESNIS VIRSKINIMAS, KOKIOMIS DOZEMIS IR KA. ACIU

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-08-13 17:08

Mes visi gan ilgai "darome viską", kad įgyti chroniškų ligų, o po to per vieną mėnesį norim išsigydyti. Stebuklų nebūna! Mano nuomone, jums reikėjo vartoti kart su Imperatoriškų kordicepsų ir Išminties kapsules, kurios ypatingai veikia nervų sistemą. Žmonės, kurie nepasikliauja tik savo savijautą, o daro kraujo ir kitus tyrimus mato ryškų pagerėjimą, nors savijauta gali nežymiai keistis. Parašykite man asmeniškai, aš galėčiau paklausti med.m. daktaro apie jūsų atvejį. sigcess@gmail.com

jone
Pranešimai: 9

2015-08-13 14:08

Šį preparatą man parekomendavo viena medikė.Mano problema - bendras organizmo nusilpimas, pastovus nerimo jausmas.Kaip minėjau, pradžioje rezultatas mane džiugino.Ir vėliau dozę buvau padidinusi,deja, nepasiteisino.

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-08-13 10:08

TIK IKI 2012m. rugpjūčio 17d., 15.00val. Vyksta kelios įspūdingos akcijos!!!
Perkant bet kokios produkcijos už 300 balų (su 8,33% nuolaida), papildomai Jūs gausite dovanų Faradoterapinį diržą kaklui ir sąnariams už 319,55lt.!, eliksyro “Sanqing” dėžutę už 154lt.! ir kapsulių “Gaoqian” dėžutę už 173,25lt.! Viso dovanų už 646,8lt.!!!

Perkant bet kokios produkcijos už 750 balų (su 8,33% nuolaida), papildomai Jūs gausite dovanų Faradoterapinį diržą juosmeniui už 1251,5lt.!, eliksyro “Sanqing” 2 dėžutes už 308lt.!, Eliksyro “Sanbao” 2 dėžutes už 308lt.! ir kapsulių “Gaoqian” 2 dėžutes už 346,50lt.! Viso dovanų už 2214lt.!!!


Perkant bet kokios produkcijos už 2100 balų (su 8,33% nuolaida), papildomai Jūs gausite dovanų 3vnt. Faradoterapinių diržų kaklui ir sąnariams už 958,65lt., Faradoterapinį diržą juosmeniui už 1251,5lt.!, Faradoterapinių antkelių komplektą už 1251,5lt.!, Eliksyro “Feniksas-Oral Liquid” 4 dėžutes už 385lt.! Eliksyro “Sanqing” 4 dėžutes už 616lt.! Eliksyro “Sanbao” 4 dėžutes už 616lt.! Kapsulių “Gaoqian” 4 dėžutes už 693lt.! Kapsulių „Linchzhi“ 4 dėžutes už 308lt.! ir gydomųjų tamponų “Princesės Perlas” 4 dėžutes už 385lt.! Viso dovanų už 6464,65lt.!!!


Akcija produkcijai 2+1 ir 1+1:
Perkant dvi dantų pastas, dar vieną gausite dovanų!!!
Perkant du Alijošiaus gelio, dar vieną gausite dovanų!!!
Perkant dvi pakuotes higieninių įklotų, dar vieną gausite dovanų!!!
Perkant vieną CGF kosmetiką, dar vieną gausite dovanų!!!
Perkant juodo apatinio trikotažo komplektą, gausite dovanų kūno spalvos apatinio trikotažo komplektą ir vienas juodos spalvos timpas !!!

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir užsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com Švitrigailos 11A-228, Vilnius; Kęstučio 36A-518, Kaunas

ANDREJUS
Pranešimai: 178

2015-08-12 19:08

Sveiki Jonė. Norečiau paklausti kokią sveikatos problemą jus turite ir kokį rezultatą norėjote gauti? Ar jums buvo paskirta individuali vartojimo programa? Prie įvairų sveikatos sutrikimų yra skiriami skirtingi preparatai skirtingomis dozėmis, dažnaiusia dozes reikia dydinti.

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-08-12 10:08

Sveiki. Taip, fitotamponas pakankamai lengvai ištraukiamas po 3 parų. Ištraukus reikia gerai praplauti makštį. Viskas pakankamai aiškiai yra aprašyta mano puslapyje: www.fohow.info/46/

Profilaktiškai užtektu 1-2 fitotamponų, bet labai dažnai moterys net neįtaria kokia ištiktųjų situacija yra ten viduje! Yra, man žinomi, jau 2 atvejai, kai vienas tamponas padare puikia diagnostika moterims. Jos pradėjo truputi skaisčiai šviesiai kraujuoti, kreipęsi i gydytojus ir, atlikus visus tyrimus, vienai buvo diagnozuotas 1 stadijos, o kitai 2 stadijos gimdos kaklelio vėžys. Nors ne viena net neįtarė apie tai ir ankstyvuose stadijose gimdos kaklelio vėžį diagnozuoti labai sudėtinga. Ačiū dievui, kad ji surado dabar, o ne 3 ar 4 stadijos.

Jeigu išskyros yra tamsios arba baltos tai tiesiog valymas. Fitotamponai yra išsigelbėjimas nuo grybeliniu infekcijų (pienlige, kandidozė ir kt.), 80% moterų nuo jų kenčia, o mūsų medicina menkai tepadeda. Būna moteris net neįtaria, kad turi grybelį, o kai ištraukia tamponą, net išsigąsta, bet po keliu fitotamponų panaudojimo grybelis visiškai dingsta ir ryškiai pagerėja visa moters sveikata.

Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir užsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com

jone
Pranešimai: 9

2015-08-12 07:08

Karališkąjį kordicepsą vartojau 1,5 mėnesio.Poveikį jaučiau pirmas dvi savaites.Buvo labai padidėjęs fizinis aktyvumas.Vėliau viskas dingo,nors dar vartojau visą mėnesį.Asmeniškai mane preparatas nuvylė.Pinigai sumokėti nemaži,o rezultatas nulinis.

Fohowtemosautorius
Pranešimai: 150

2015-08-11 10:08

Sveiki. Kapsule ivedama i maksti ir jos net nesijaucia. Slapinasi moterys per uretra, tad jokio diskomforto ar problemu su higiena neiskyla.


Pagarbiai Andrejus. Produkcija visai Lietuvai ir uzsieniui.
www.fohow.info Tel.867787777 andrejus.i@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių