e-expert
Pranešimai: 576

2015-09-21 17:09

dim- na jeigu sirgai numatytu laiku menesinem, tai mazai tiketina, kad butum nescia. Greiciausiai skrandzio problemos, blogai darba, kyla rugstys.

e-expert
Pranešimai: 576

2015-09-20 13:09

kuku- yra tikimybe, kad testas meluoja, reiktu kito gamintojo testa pabandyti.

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-19 18:09

Lora- vyrai "laiku istraukti" negali, juk jie nejaucia priespermio, kuris irgi vaisingas ir nesijaucia kai pasisalina. Tad visko gali buti, jei nenaudoji kontraceptiku. Bet jei ir pastosi, tai juk vyras, ir vaikai yra gerai. Lietuvelej jau truksta vaikuciu.

Ugne
Pranešimai: 28

2015-09-13 16:09

mylejaus pirma menesiniu diena ..kokia galimybe buvo pastoti jei nesinaudojom jokiom saugojimosi priemonemis...prasau kuo greiciau atskyti....

saulute
Pranešimai: 27

2015-09-13 16:09

nejaugi gali buti taip blogai?:((( jis man giliau savo rankos nekiso...tik pavirsiuje...

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-12 21:09

Karolina- greiciausiai ne.

saulute
Pranešimai: 27

2015-09-12 16:09

labai bijau.labai prasaupadeti merginos-moterys:
o buvo taip...
su draugu uzsieminejome petingu ir issiliejo jo sperma.aisq jo rankos susitepe ir tada jis jas nusiplove.po to jis liete mano lytines lupas,klitori ir t.t..ar galejau pastoti?
Menesiniu ciklas tox:
visada budavo 22 - 23 dienomis,kita menesy 18,dar kita 13,(tas ivykis su petingu,praejo pora dienu)po to 12 diena.o db jau 14 diena ir kazko bijau...:((( labaiprasau padekit!negaliu mokytis ramiai,negaliu nusiramint...: o pas ginekologa bijau...o nestumo testais naudotis nemoku...:"((

dija
Pranešimai: 12

2015-09-10 05:09

mylejomes su waikinu ir plyso apsauga..isgeriau kontraceptiku kurie stabdo nestuma.taciau kita diena vel plyso prezerwatywas..waikinas i widu nenuleido taciau bijau del to laselio..kokia tikimybe kad pastosiu?nestuma testa nusipirkciau bet dar nepraejo 1-2 sav.
prasau atsakykit.....

Nezinia
Pranešimai: 3

2015-09-09 07:09

Su vaikinu glamonejomes duse per mano menesines (3 ju diena). Jis nuleido man ant sono ir paskui as iskart nusiprausiau ir nusivaliau. Daugiau po to nieko nedareme. Menesiniu tureciau sulaukti sia savaite kazkur, bet labai bijau, kad ko nors nebutu. Dariausi testa, jis - neigiamas. Tiesa, daznai varo i tualeta, taciau as turiu problemu su inkstais. Vis skauda nugaros apacioj, ties dubens kaulais. Del to dazna slapinimasi (kas 2-3 val) priskiriu prie inkstu problemos. Pilvas siek tiek lyg padidejes. Yra ir pms sindromai: siek tiek padidejo krutine, maudzia ir duria (kaip visada) pilvo apacia. Viskas lyg gerai, bet vis tiek be galo bijau nesusirgti...
Kaip manote, ar yra galimybiu man buti nesciai?

eexpert1@mailru
Pranešimai: 2228

2015-09-07 09:09

//- juk rasei, kad po to menesines vienos jau buvo, tai 99 proc, kad ne nescia, tik streso padariniai, nuovargis sujauke menesiniu cikla.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 14 ir 0 svečių