grazina
Pranešimai: 38

2015-01-28 15:01

A6 pavatgau suprasti savo alkoholiką vyrą, kuris pats suvokia iš dalies, kad skęsta, bet nieko nedaro. Man gaila savęs.....

asta
Pranešimai: 124

2015-01-28 12:01

sveika Jurga as taip pat noreciau su tavimi susirasyneti nes esu tokio likimo zmogus kaip ir tu turiu vyra alkoholika kuris to nepripazysta ir vis zada nebegerti tai jau kartojasi 18 metu man 35 bet jau praradau nora gyventi ir labai pavargau nuo tokio gyvenimo nuo tu kasdieniniu pazadu kurie taip ir neissipildo

zydre
Pranešimai: 4

2015-01-27 20:01

zinau sita problema mano tevukas nevenge stikliuko nuo alholizmo vaistu nera

Danutė
Pranešimai: 65

2015-01-27 08:01

Mes zadame su vaikais rasyti jam laiska, ka patirimie, kai ji ssmurtauja, zemina ir tyciojasi. siulysime vaziuoti i reabilitacini centra. viska issakysime rastu ir duosime skaityti blaiviam. As ir jau nebezinau kas begali padeti, nes jis pats nieko nenori daryti.

saulyte
Pranešimai: 20

2015-01-26 07:01

jis nhori patikrint nea akis o padulkinti ta gyditoje...

valentina
Pranešimai: 49

2015-01-25 22:01

Paskaitykite Valentinos komentarą.
Jis atspausdintas po Jūsų klausimu.
Jei Jūsų brolis vengs kreiptis pagalbos į sveiko gyvenimo mokymo grupę pagal G.Šičko metodą - susiskambinkime:8-61755951

inga
Pranešimai: 192

2015-01-25 14:01

Aš manau,kad tema labai aktuali,bet matyt mažai kas užeinA į šį puslapį.Tur būt didesnės iniciatyvos teikėtų iš AA grupių ir psichikos bei priklausomybės ligoninių,tik jie gali bent jau nujaust kas žmogui gali padėti ir kaip prisikviest tą kenčiantį žmogų.

Vytas
Pranešimai: 476

2015-01-25 13:01

Manau cia didziausia priezastys, tai kad artimi zmones ar draugai ruko ar darbe - nesvarbu.Pagrindinis priesas - butent tai. Reikia save pameginti izoliuoti nuo tabako dumu ir tokiu budu padvigubinsite savo sansus kovoje su rukymu...
Visiems sekmes

Vladislovas
Pranešimai: 2

2015-01-24 22:01

siulyciau pereiti ant marichuanos-nekenkia sveikatai ir gerti nebesinori. Tai senei patikrintas metodas ir nemazai mano pazystamu ishbrido is sitos nelaime "zoles" deka!

vilija
Pranešimai: 36

2015-01-24 18:01

sveiki smagu kad kažkas prisimena metai prasidėjo nekaip nes buvoužgėrimai vyro po to atgailos prašėsi padėti nori gydutis bet aš pasakiau kad nematau kadtu nori iš širdies o dėl manęs reikia pačiam tai suvokti kai suprasi tada bandysim bet nelabai tikiu kad suvoks nes kai prisidirba tai po to gailisi pažadai aš tikiu kad vel praeis kiek laiko ir bus tas pats aš jį laikau alkoholiku nes nereiškia kad žmogus jei negeria kasdien tai ne alkoholikas , tai netiesa nes mano negeria ir 2-3 i mėn bet kai užgeria geria 2 savaites besustojimo žinoma ne darbe ir pasikeičia žmogus pasidaro visai kitas gerai kad dar triukšmo nekelia ir iš namų neneša bet kai matai savo žmogų tokį tai gailesčio jokio nejaučiu aš supratau kad paaukojau savo gyvenimą kaip tau sekasi parašysiu sekanti kartą iki

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių