edita
Pranešimai: 118

2015-02-17 15:02

manau labai svarbu gydymo sekmei - gyvenimo budas. nerukau, negeriu, pakeiciau mityba i sveikesne (kuo maziau riebalu, kavos, kakavos produktu, astriu produktu), kuo daugiau miego ir kuo maziau streso, pykcio. tik pakeitus situos dalykus man pradejo sektis gydytis tais iprastais gydytoju skiriamais metodais.nestumo metu gydziaus homeopatiniu PSORIATEN - reikejo daug kantrybes, bet padejo. Dabar darau mokslini darbuka apie alternatyvias gydymo priemones, jei kam idomu, galesiu duoti info.

Kristina
Pranešimai: 170

2015-02-11 09:02

As sergu jau daugiau nei 14 metu. Kol gyvenau Lietuvoje, nagalejau ten vienai dienai normalei nusigydyti, dabar jau treji metai gyvenu anglijoj, einu pas specelistus, rezultatais tikrai esu patenkinta, tepuosi tepalais: DOVOBET-ointment, ir dar einu y soliariuma, taip patare specelistas.
Girdejau is pazystatu paneliu, kurios taip pat turi sia liga, kad Kaune yra kazkoks vyras kuris tikrai gali padet isgyti, bet cia reikia tiket tais dalykai, kadangi as zinau, kad zvyneline yra nepagydoma y tokias proceduras daug vilciu nededu.

saulė
Pranešimai: 170

2015-02-10 15:02

Atsakykite ar galima eiti i pirti kai sergi zvyneline, as noriu greit i ja eiti, bet bijau, kad negalima

saulė
Pranešimai: 170

2015-02-09 19:02

Kai sergi zvyneline ar galima eiti i pirti?

Agnė
Pranešimai: 113

2015-02-08 11:02

sveika edita, gal gali pasidalinti patirtimi, kaip gydais galvos oda? naudoju nizorali, sampunus su dervom, elakona..bet berimu nesumazeja..

zilvinas
Pranešimai: 271

2015-02-04 19:02

Pone "eva kokybes inspektore" - nenusishnekekit su savo kvailom teorijom ir neklaidinkit zmoniu. Jus ryshkiai neishmanote apie shia liga!

edita
Pranešimai: 118

2015-02-02 19:02

gal galiu kuo padeti, patarti? jei turit kokiu klausimuu - rezkit! turiu ne maza psoriazes staza, studijuoju medicina ir darau mokslinius darbukus, susijusius su psoriaze.

edita
Pranešimai: 118

2015-02-02 19:02

sergu jau 11 metu, taciau gyvenimas nuo to nera daug blogesnis (palyginus su sveikais)- turiu mylincia seima, o neseniai ir leliuko susilaukem... :) bukit optimistai - tikrai yra atolerantisku ir supratingu sveikuju, kurie nori ir gali su mumis bendrauti!

Nesvarbu
Pranešimai: 80

2015-01-31 14:01

suprantu,kaip tau sunku.As irgi sergu sia liga,man 20 metu.Labai kompleksuoju bendraudamas su merginomis,kadangi bijau ka jos pasakys pamaciusios mano oda.Gyvenu Kaune,labai sielojuosi,visada depresija.Pradejau vartoti alchoholi numalsinti saziniai,kad as ne toks kaip visi.Tai nepadeda,bet visvien nors tuo momentu jauciuosi normalus.Gydymas nepadeda,tad nezinau ka daryti.Laukiu atsakymo.

rimvydas
Pranešimai: 9

2015-01-30 22:01

na ir ka tu rekomenduotum?
pats isbandei, tai ka rekomenduoji?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių