jolita
Pranešimai: 33

2015-08-15 12:08

as sia tema labai labai daug skaiciau. Juk nescia penktas menuo :) Reziume toks: pilna ivairiausiu kosmetiniu priemoniu, bet jos visos daugiau ar maziau tinka tik padailinti vaizdui. Jei seimoj niekas sito rdquo;dziaugsmordquo; neturejo, ir jus labiau linkusi keleta stoteliu nueiti pescia nei vaziuoti autobusu, tada yra sansas, kad strijos ir neatsiras. Apie kitokius salinimo budus nieko negirdejau. Jei jie butu, manau, buciau radus bent uzuomina

Laura
Pranešimai: 92

2015-07-14 08:07

siais laikais yra visokiausiu priemoniu tom strijom isnaikinti,tik reikia pinigu tureti.O patarciau geruose firminese parduotuvese pasikonsultuoti su konsultantais-pardavejais

as
Pranešimai: 571

2015-07-05 10:07

teisingai Guru sako. nuo saikingo sporto ir tvarkingos mitybos dar nieko blogo niekam nepradejo darytis. as ir turiu tu striju, bet maniskes atsirado del to kad buvau priaugus svorio, o po to labai greit sukudau ir oda isitampe - liko strijos. aisku lazeriai ir gali panaikinti, masazai - neblogai. zodziu reikia uzsiimti rimtai - tada viskas iseis.

guru
Pranešimai: 338

2015-07-05 08:07

Reikia labai saikingai sportoti.Tada patikekite manim nuo raumenu augimo,tikrai,neatsiras jokiu striju.

as
Pranešimai: 571

2015-07-05 07:07

reikia sportuoti

indre
Pranešimai: 58

2015-05-29 19:05

man ir atsirado striju nes buvau daug per nestuma priaugus,dariausi vaakuminius masazus,nes ten sake kad jas padarys per 10 seansu tokio plonumo kaip siulas,bet taip nebuvo,rezultadas beveik nepastebimas...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių