guru
Pranešimai: 338

2015-07-05 17:07

del to pacio del ko geria,piknaudziauja raminanciais vaistais ir del kvailumo.

Agniux
Pranešimai: 7

2015-06-24 15:06

deja,bet ne vien apsirukes jis fainas.seip tai jei pati nesi tokiu zmoniu sutikus,tai panele ten kazkokia patylekit.geriau savo nuomones is vis nerasytumet tokie kur nera sutike tokiu zmoniu ar pns.nes visvien jus manot,kad zole rukantys yra nesveiki ir pns.perdaug kinu persiziureja gal esat,kur prideda apie zole.na aisku jau nekalbu apie ka nors,kaip leidimasi i venas ir pns.cia jau zmones...}taip,kad butu malonu isgirs patyrusiu zmoniu.

agniukas
Pranešimai: 1

2015-06-22 14:06

to klausymo tikrai negaliu atsakyti,kaip atpratinti zmones rukyti zole.seip aplinkui mane beveik visi traukia.galiu pasakyti,kad jei jie patys nenori mesti,tai tikrai nemes.kiti zmones ir mirsta su zole dantyse ir ka?- nieko.apsiruke palieka linxmesni ir tiek.na negalvokit,kad as cia dabar jums siulau tai pabandyti.nes as pati nebandziau,nors jau daug metu su jais esu susidejus vat.mano viena drauge bande net 2kartus.bet jai jokio potraukio nera,tai daryti dar.ir net nezada.jai nepatiko vat.taip,kad manau yra tikra nesamone,kai zmones sako :viena karta paragaves negali sustot}ir taip dar yra daug bandziusiu ir niekas daugiau nei pradejo,nei ka.o tau veronika patarciau nieko net nebandyt daryt,jei tas zmogus nenori nustoti,tai ir nenustos.nes jis pats jauciasi geriau ir geros nuotaikos vat.o seip kiti daro is neturejimo ka veikti,is kazdenybes,nori atsipalaiduoti.o dar pakeisti galima butu jei tas zmogus tave isimyletu,jam paliktu vienodai viskas aplink ji tijk tu.tai irgi pasibaigtu.mano draugas vat rukes pries tai,bet jis mete.ir as jo net nekalbinau.jis sako,kad linxmiau laika praleidzia su manim,kur nors pasivaiksciodamas ir pns...vat!be to kaip kiti vadina cia narkomanija,seip dauguma saliu tai priima,kaip naturalu augala:}ir be to jei jus pamatytumet tuos zmones,kaip jie atrodo.su geriausiom masinom,geriausiu firmu drabuziais ir viskuom.tai tiek baigiau savo istorija,tikriausiai daug kam cia nepatiko mano aprasymas,bet ,.......lieka spresti jums!!!!aisku geriau nebandykit,maziau pinigu isleisit vat:}

Veronika
Pranešimai: 8

2015-06-20 15:06

gal kas zinot koki receptuka, kad draugas nebenoretu rukyti zoles?
ka siap apie tai manote?

Veronika
Pranešimai: 8

o kaip atpurtyti zmogu nuo zoles rukymo?

2015-06-20 15:06

o kaip atpurtyti zmogu nuo zoles rukymo?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių