sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-24 12:07

Teisingai, gauna žmogus, ko jam reikia.
Su jūsų požiūriu truputį susipažinau Delfyje. Bet ir puolė Jus! Užėmėte psichologiškai teisingą poziciją - nepuolėte ginčytis. Šaunu, tai vienas iš sveiko gyvenimo postulatų - nedaryti kitų laimingais, jei jie to nenori.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-24 08:07

OK

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-23 16:07

Hmm, reakcija priverčia susimąstyti. Nejau tikrai tai niekam neįdomu? O gal dabar vasara ir visi sveikai gyvena - poilsiauja, sportuoja, keliauja?

dr
Pranešimai: 175

2015-07-20 09:07

valgiau tuos arbūzus, bet dar ir agrastus, pomidorus, tai ėmė skrandį skaudėti.va taip:((

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-14 19:07

Gydytojai ir vaistai - milijonus kartų diskutuota tema. Visos TV laidos apie sveikatą - ištisinė vaistų reklama. Dauguma žmonių susidarė tvirtą stereotipą: kol jaunas - sveikas, o su metais tiesiog privalo ateiti ligos, daktarai, vaistai, ligoninės. Ar tai neišvengiama? Ar tai galima atitolinti? Kaip?

sveikas
Pranešimai: 323

Sveikas gyvenimo būdas

2015-07-14 19:07

Sveikas gyvenimo būdas

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-14 09:07

Vargšė mano senelė, amžiną jai atilsį - ir ji, pasirodo, nebuvo originali..

Be jokios abejonės, visi protingi žodžiai žmonijos istorioje jau kažkada buvo pasakyti. Visi mes rizikuojame pasikartoti, bet nuo to protingos mintys nenusivalkioja. Man svarbiau išsakyta mintis, o ne kuitimasis, kas tai pasakė. Todėl ir sveikas.

violla
Pranešimai: 980

2015-07-14 08:07

As dažnokai pagalvoju,kad gal geriausia nieko nedaryti, tuomet ir iš balos išlipsi sausas. Ot nieko. Kitas kelias -būti altruistu. Bet jis ne visiem skiriamas ir nežinau,ar norėčiau,kad tik jį-vienintelį, paskirtų,pvz.,man.
Egoizmas- man panašu, kaip tu ką nors pavogęs arba gavęs iš gyvenimo,kaip žiurkėnas velki tik į savo sandėlį ir su niekuo nesidalini. Ir visai nesvarbu,tai geras daiktas,ar net bevertis.
Manau,kad bet kokiu atveju,dalintis yra -jau žmogiška. Galima nepriimti,galima ištemti į diskusiją, bet kam ironizuoti? Visi esame ne šventieji,todėl ir lipdykime puodus pagal savo rdquo;dizainąrdquo;. O pavyko arba ne visai- aptarkime,pasitarkime,taisykime ir negailėkim gero žodžio kits kitam. Jo mes,tiesiog, neišlemename...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-07-13 19:07

Banalybės? Gerai pasižiūrėk - ir tavo devyniasdešimt ir daugiau procentų gyvenimo kasdieninės tėkmės įvykių ir darbų susideda iš banalių ir rutininių dalykų. Ir ką? Juk negali nekreipti dėmesio į pačią didžiausią savo gyvenimo pyrago dalį. Ją taip pat reikia raikyti. Tai pirma.

Antra: banalu, o vis tik skaitinėji? Komentuoji? Kodėl?

Trečia: o ką genialaus, o ne banalaus gali pateikti gerbiamai auditorijai tu?

violla
Pranešimai: 980

2015-07-12 07:07

Na, man nėra taip, kad ko nors netrūktų. Kartais tenka knygyne padeti knygą atgal į lentyną...aišku, ne Malūko ir kt. pan./aut. atspr.-nemėgstu tokių/. Štai pvz, vakar nenusipirkau D.Jazukevičiūtės „Anarchistės išpažintis“. Nes, padėjau atgal... Šiandien nusipirksiu, bet tai nenormalu... Ir taip, tokios istorijos man gan per dažnos knygynuose...Noriu išvažiuoti į ilgesnius mokomuosius seminarus-stovyklas apie sveiką gyvenseną. Bet-deja...teks ilgai spręsti-kaip...
Būna pasakyta -nemoki gyventi, pati kalta. Žinoma,nesutinku. Kai pakratau, ką veikiau per savo gyvenimą. Bet rsquo;pašaliniairsquo; faktoriai bado akis,o skaidžiausia -širdį. Mokausi tik viena -kuo mažiau pajausti šito skausmo...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių