Antanas
Pranešimai: 78

2015-08-04 18:08

Kraujospūdis beveik visada žemas. Dažnai pernelyg žemas. Kai keliuosi staigiai, tarkim, iš tupėjimo padėties į stovėjimo, tai laikinai svaigsta galva. O jei, tarkim, eidamas staigiai pasukinėju galvą, tai kartais pusriausvyra dingsta.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-04 16:08

Paskutinė sritis - ŠKS. Koks kraujo spaudimas, kaklo kraujagyslių praeinamumas? Ar svaigsta galva, staigiai pasukant galvą prarandate lygsvarą?

Antanas
Pranešimai: 78

2015-08-04 15:08

Nerūkau ir niekada nerūkiau. Refliukso nėra.

Internete radau, kad perdozavus magnio preparatų gali atsirasti sunkus kvėpavimas. Tą patį rašo ir informaciniame papildo lapelyje. Aš leistinų dozių neviršijau, bet gal mano organizmui ir tos leistinos buvo per didelės? Taip pat radau internete, kad perdozavus vitamino B6 gali atsirasti galūnių tirpimas. Kaip tik pradėjus vartoti Magvit pradėjau jausti ir šį simptomą. Tad dabar nustosiu vartoti, bus matyt, ar sunkaus kvėpavimo paūmėjimas ir rankų tirpimas praeis.

Bet vis tiek ta kvėpavimo problema buvo iš anksčiau, o anksčiau nesu vartojęs jokių dirbtinių vitaminų ar mineralų.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-04 14:08

Hm, keista. Rūkote? Refliukso nėra?

Antanas
Pranešimai: 78

2015-08-04 09:08

Viršsvorio neturiu ir niekada neturėjau. Greičiau priešingai, visada buvau smulkaus kūno sudėjimo. Sportu pastaruoju metu visai neužsiimu, išskyrus kasdienę mankštą.

To mėšlungio anksčiau nebuvo, o kvėpavimo problema jau seniai yra, tik štai dabar visai nebepraeina. Savaitę pavartojus Magvit, mėšlungis taip nebekankina.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-04 07:08

Neįmanoma diagnozuoti per atstumą, bet tai, kad kartu su kvėpavimo problemomis yra mėšlungis galūnėse - labai simptomatiška. Kvėpavimą atlieka vieni raumenys, galūnes valdo kiti, gal tai spazmai turi bendrą priežastį?

22 metai - puikus amžius, bet apie Jus mažai ką sako. Ar neturite viršsvorio, ar sportuojate?

Antanas
Pranešimai: 78

2015-08-03 18:08

Beje, pastaruoju metu tas sunkus kvėpavimas nepranyksta visai. Anksčiau būdavo, kad tai užeidavo, tai praeidavo. Prieš savaitę nusipirkau pavartoti Magvit preparato, nes pastoviai mėšlungis traukė blauzdų bei pėdų raumenis. Ar gali būti taip, kad nuo to preparato toks šalutinis poveikis? Bet šiaip ar taip, ta problema buvo ir iki tol, tik protarpiais praeidavo.

Antanas
Pranešimai: 78

2015-08-03 18:08

Man 22-eji, o streso labai didelio nelabai yra, įtampos kokios nors ypatingos nejaučiu. Nebent tas stresas koks nors užslėptas. Kvėpuojant tiesiog nuolat atrodo, kad trūksta oro, neina įkvėpti giliai. Kokios priežastys be streso dar gali būti? Ačiū.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-03 12:08

Tai, kad gydytojas Jums sako, jog dėl streso varžomas kvėpavimas, yra ne paprastas, o kaip tik pats sudėtingiausias dalykas. Parašykite plačiau, koks Jūsų amžius, bendras sveikatos stovis, kada, kokiomis aplinkybėmis prasideda problemos su kvėpavimu. Tada bus galima pasvarstyti apie priežastis ir pagalvoti apie išsivadavimo iš problemos kelius.

Antanas
Pranešimai: 78

2015-08-03 07:08

Sveiki. Turiu problemą su kvėpavimo. Tiesiog yra sunku įkvėpti oro, o iki galo įkvėpti retai pavyksta. Būna, kad praeina kuriam laikui, bet paskui vėl tas pats. Prieš 3 metus buvau pas gydytoją, tai šis pasakė, kad čia nieko rimto, neva, daug kam taip yra dėl įtampos, streso. Bet man atrodo, kad nėra tai taip jau paprasta, juk normaliai žmogus turi kvėpuoti. Gal kas nors numanote, kokios gali būti tokio sunkaus kvėpavimo priežastys? Ir kokie jų šalinimo būdai? Labai ačiū iš anksto už patarimus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 9 ir 0 svečių