a
Pranešimai: 262

2015-08-24 08:08

tuomet uzdarom sia tema , nes ir taip ji numire:)

a
Pranešimai: 262

2015-08-24 08:08

Sveikutis ,Sveikas:)
siandien miegojau ilgiau nes vakar -uzmigau gal kokia pirma nakties , o ryte 5 val vyras jau vaziavo i rali , tai tik po jo isvykimo kazkiek nusnaudziau.O zole pjauti moteriai labai grazu ir sveika, pameti kokius 200 gr lasiniu , nes maniske benzinine zoliapjove gana sunki , o jei zole gerokai paaugus tai tysiu as ja visa jega.Mano sukis-kaip gerai , kad galiu judeti , matyti , girdeti!!!Ir visiskai nesunku gyventi .

a
Pranešimai: 262

2015-08-24 07:08

tai kad man labai smagu dazyti langus , ypac rdquo;vivacolorrdquo;dazais , per kelias minutes isdziusta , o zole pjauti kodel negaliu as , jei vyras tuo metu turi darbelio.Geles perku ne pamerkti, jas renkuosi vazoneliuose, tai argi kambariu puosimas vyru darbas?Bent jau maniskio skoniu as nepasitikiu.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-23 19:08

Aha, praleidau - ir žolę piauti taip pat labai vyriškas darbas. Toks ralis home edition.

a
Pranešimai: 262

2015-08-23 19:08

koki dar tinginiu kluba???Man ryt reikia nudazyti keleta langu ir duru, dar nueiti i maxima , dar nusipirkti pora geliu , po to pietus , paskui nupjauti zole , surinkti obuolius, kriauses, skalbti , eiti i picerija , kokteiliuka koki isgerti , po to truputi internete pasedet, dar su kaimyne paplepet, dar noriu rusu melynaji katina pirkti , bet bijau jo rdquo;pasirasinejimurdquo;, vakare laukti vyro is keliones, dar tv, dar kokia knyga , vakariene, dar kas nors...oj , oj , gyvenimas yra grazus :))

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-22 18:08

Idomu, kiek panašus mano to do list ir jūsų?

karolina
Pranešimai: 30

2015-08-16 14:08

Na rasyti netingiu , bet tingiu ka nors veikti.Tingiu gaminti pietus, bet gaminu , tingiu eiti apsipirkti , bet einu , tingiu atlikti buities darbus, velgi- reikia.Visur tempiu save per didziule prievarta...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-13 18:08

Skirtingi visgi žmonės. Anądien buvau užsukęs su problema pas visų galų meisterį Antaną - tas namą griauna, ruošiasi ant tų pamatų statyti naują. Savo rankomis! Pakraupau - žmogui gerokai virš 70. o jis namą...Žmogus man - pasaulyje reikia palikti tvarką.

karolina
Pranešimai: 30

2015-08-13 15:08

man nepadetu, jei galvociau , kad si diena paskutine.Prisikimciau nesveiko maisto , dar kokio vyno , atsigulciau i lova ir imciau gailetis saves.

karolina
Pranešimai: 30

2015-08-11 19:08

na taip...Oblomovas...Kaip as ji pamirsus buvau.Butu ne taip tingejes ir maziau valges-gyventu ir dabar.Sveikas, o jus gera nauja nickrsquo;a issirinkot:))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 28 ir 0 svečių