Dina
Pranešimai: 102

2015-08-29 07:08

šį ryt savijauta, tarsi tankas būtų pervažiavęs. Blogai miegojau, anksti kėliausi ir kaip kvaiša išlėkiau į stadioną, galvojau gausiu energijos dozę. Vos vos įveikiau kelis ratukus, dabar dirbu tokia visa ištižusi. Ir oras prastas, apsiniaukę. Kaip jūs jaučiatės, gerbiamieji?:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-28 09:08

Yra tema ir valia visiems reikšti savo nuomonę. Aš kurį laiką nerašiau, matydamas grupės žmonių, kurių teises Jūs ginate, nuotaikas ir diskusiją atnaujinau, kada atsirado disidentų.

Sutikite, yra lygiai tiek pat kitaip mąstančių žmonių ir man su jais įdomu pasikalbėti. Koks įdomus ir naudingas rdquo;one..rdquo;, Roberta ir eilė kitų. Leiskime pasisakyti visiems.

O rdquo;senbuviairdquo; niekur nedingo, jie aktyvūs ir reiškia internete savo nuomonę kitose temose tais pačiais nikais - paguglinkite, įsitikinsite.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-27 18:08

Iš anksto ačiū. Labai įdomu bus susipažinti su jūsų kūryba.

Tik dabar baigiau dienos darbus. Pasiutusi diena nuskilo, buvo sunku susikoncentruoti, vis kažko nerasdavau - tai raktų, tai užrašų. Fu, galiu atsipūsti.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-27 08:08

Posūkiu gretimame forume esu labai patenkintas.

Dina
Pranešimai: 102

2015-08-27 05:08

labas rytas, gyva aš, gyva:) kol kas jokių valymų nebuvo, nes pirmadienį laukiau svečių, o kur svečiai, ten skanus maistas, taip kad nusikėlė į ateitį:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-08-26 08:08

Šįryt bėgant galvon tokia mintis atėjo ryšium su vakarykščiu sūnaus klaidžiojimu miškelyje: mes sugebame orientuotis pasaulinėse interneto platybėse, naftos kainų ir dolerio kurso svyravimų džiunglėse, o nerandame išeities be svetimos pagalbos iš mažo miškelio. Mes pametėme tai, kas natūralu.

Dina
Pranešimai: 102

2015-08-24 15:08

o aš tuoj baigsiu darbus, o-oiii kaip prailgo diena, ir minsim su vyru su dviratukais, yra puikūs nauji dviračių takeliai, vienas malonumas:)Gero vakaro visiems, skanių šašlykų dr:)!

a
Pranešimai: 262

2015-08-24 08:08

trupuciuka mano pamastymai apie Vengrija.As buvau nekaip turiste , tiesiog vyras vaziavo i Hungary zieda(f-1) paziuret varzybu , tai ir as isikrausciau kartu.Nuostabi gamta , vynas , Karaliu rumai ...drumzlinas ir siltas Balatono ezero vanduo:)Pamenu ,ibridau kokius 200 metru , gylis iki keliu,ir uzejo toks salto vejo gusis , kaip koks uraganas, pasidare ziauriai salta , o vandenelis sildo tik puse koju , tai pilvu kritau i ezera ir sliauziau iki kranto , klykiau is juoko , bet nors buvo silta ir vandens iki kaklo:)Man nepatiko maistas , velniskai astrus , daug pipiru , skani balta ,didziuliais kepalais duona , o va saldumynai , bent jau kur as valgiau , o valgem ispuoseletoj kaimo kavinukej , man nepatiko.Iki dabar pamenu ju deserta-blynai su sokoladiniu idaru , aplieta karamele , riesutais , ir dar kokiu velniu , net dabar nupurte,viena porcija buvo tokia , kad uzteko 4 zmonem ir dar liko.Reziume-vaziuojant i Vengrija pasiimsiu lietuvisko sokolado:))

a
Pranešimai: 262

2015-08-24 08:08

o tai gal efektas butu didesnis jei kas kitas isteptu?:)) gal medum?

a
Pranešimai: 262

2015-08-24 08:08

nu jmjo;)) , vyras isvaziaves, dukra pas berna, sunio neturiu , saltu vandeniu tikrai nesipilsiu , belieka slaunis kremu issitepti , ale kokiu?:)))

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių