sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-13 05:09

O dėl Ivanauskaitės visi svaigsta, sako, kad labai gera rašytoja. Paskaitysim.

moteris
Pranešimai: 42

2015-09-12 15:09

kokie tie pratimai

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-12 07:09

vakar apturėjau tokį linksmą nuotykį: myniau su dviračiu palei jūrą, žiūriu, tokia nebloga vietelė įsitaisyti, ir suoliukas yra, aplink nei gyvos dvasios. Už pusvalandžio pasirodė toks storulis, nu pilvas nerealiai didelis, tai jis tik visus rūbus nuo savęs šast, nusimetė ir vaikšto aplinkui savo grožybių nei trupučio neslėpdamas. Na, galvoju, tu ištvirkėli, tik prisiartink prie manęs, supykusi įgaunu daug jėgos, būčiau nepabijojusi trinktelti, o paskui į kojas, kur jau jam pavyti. Paskui kitas vyrukas pasirodė, kelnes žemėn ir į jūrą.. hmm, bet tas paskui nors aplink nevaikščiojo. Dar po kiek laiko priėjo kaž koks sveikuolis pasilabinti, sako kodėl anksčiau čia tavęs nemačiau, na jis buvo kaip ir apsirengęs, tai maloniai pabendravom apie viską ir sakėm dar susitiksim kada nors toj pačioj vietoj. Jau visai į vakarą pertempiau dviratį per kopas toj pačioj vietoj kur deginausi, netyčiom žvilgt į šoną - ogi ten lentelė: vyrų pliažas...:)))) kai juokiausi, pusę kelio kvatojausi, o aš jau buvau pasiruosi druculiuką primušti:))), tai aš ten kaip iškrypėlė buvau:). Tai štai kaip nutinka per žioplumą.:))

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-12 05:09

sveikučiai visi! Uchh, kaip aš puikiai pailsėjau, dvi dienas prasivoliojau prie jūros su knyga, oras dar geresnis negu vasarą - ne per karšta, ir nepatikėsite: įdegiau!:) Taip, dabar taip gražiai atrodau:)) Vn zodziu pailsėjau super puikiai, dabar galiu kalnus versti, iš akių net kibirkštys eina iš susikaupusios energijos :)Geros darbo dienelės visiems!

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-11 12:09

Užmigome. Kažin kur dr:) po savaitgalio prašapo? Gal Nidoje visai savaitei liko? Pavydžiu.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-10 05:09

Aš reguliariai darau pratimus akims - noriu akinių atsikratyti į senatvę.

Metodikos su veidrodžiais dar negirdėjau. Rusiškai skaitau taip pat lengvai, kaip ir lietuviškai. Adresą žinote. Ačiū.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-09 18:09

Stebėjau Viktoro kovą su Haroldu Mackevičiumi ir kompanija. Krito į akis, kad Haris kažkodęl stipriai prakaituoja. Sunkiai uždirbami pinigai, oi sunkiai

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-09 09:09

aš šeštadienį buvau Vilniuj, kaip tik po pietų mačiau kokius tris maratonininkus prie Katedros:) Nustebino jų garbus amžius (arba taip man pasisekė pamatyti) - tiek turėti sveikatos, tiek km nubėgti.. žemai lenkiuosi prieš juos, pagarba:) Kaži kaip dr:) sekėsi Nidoje, oras toks šiaip buvo, bet vanduo šiltas turėjo būti. Nuo rytojaus trb išvis puikūs bus orai, važiuokit pas mus prie jūros!

sveiki
Pranešimai: 13

2015-09-09 05:09

Prabėgau du kilometrus, padariau gerą mankštą. Kažkodėl nutariau pereiti prie ilgos aprangos, labai nepatenkintas - nemalonu bėgti.

Sutikau tik vieną sportuojančią damą iš keturių - kitos skaniai miegojo. Žiemos miegui dar per anksti.

Šeštadienį Vilniuje vyko tradicinis maratonas, vieną jo dalyvį parėmiau, užsuko sekmadienį ir papasakojo, kaip sekėsi. Rezultatų nežino, nes išvažiavo po finišo namo. Fanatas - važiuoja autobusu, grįžta autobusu, kelionė užtrunka su persėdimais dvi dienas. Gerbiu už pasišventimą. Šiandien internete adresu maratonas.lt duomenų dar nėra.

Nustebau, kai pasiskundė raumenų skausmu. Bėgioja reguliariai, kasdien nubėgdamas po 15-20 km. ir še tau!

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-08 15:09

Tada yra dvi priežastys - įgimtas moteriškas švelnumas arba rdquo;kreivos rankosrdquo;...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 13 ir 0 svečių