sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-19 05:09

Praeities jau nėra, ateities dar nėra, gyvenkime dabartimi. Sunku, kai žmogaus gyvenimas susideda iš 10 proc to, kas įvyko ir 90 proc. neigiamų reakcijų į tą varganą 10 procentų.

Forumas
Pranešimai: 1

2015-09-19 05:09

Manau yra gerai kalbėtis ne tik apie tai, kuo maitiname kūną, bet ir mintis, sielą. Tai irgi priklauso prie sveiko gyvenimo sąvokos-žinoti, kas geriausia. Nuo jausmų, emocijų daug priklauso sveikata.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-18 09:09

Pietų metas badaujant - kritiškas momentas. Einu, pajudėsiu, padarysiu keletą nuotraukų ir išsiūsiu el.paštu klientui.

Pabadauti parą man nesunku. Žinau, kad šiandien bus tik vanduo - ir jokių spazmų.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-18 05:09

Badauju, geriu vandenį. Paprastai tai darau antradieniais, bert vakar badauti negalėjau - reikėjo su vienu tipu papietauti ir vyno taurę išgerti. Šiandien atlaidai.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-17 06:09

Vakar stebėjau dar vieną masinį žaidimą: rodė popiežiaus vizitą gimtinėje. Lauko mišioms ūkininkas nureže kukurūzą, lauką užsėjo žole, padare keliukus. Po rdquo;akcijosrdquo; viską rekultivavo, sėja milžinišką lauką žieminiais. Tai mokesciu mokėtojams kainavo 6,5 mln. eurų. Kažkaip primena sovietiją, žolės dažymą žaliai rusų kariniame dalinyje prieš atvykstant pirdylai generolui.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-14 18:09

Šiandien ir aš didvyris - sutaisiau vonioje jungiklį, tam prisiruošti reikėjo tik metų...

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-14 13:09

Sveiki!

Graži dienelė auksinio rudenėlio.

Bėgau ryte pro beržų alėją, pasodintą prieš dvidešimt metų komunistinės talkos metu. Alėjos sodinimo iniciatoriaus Alekso jau nebėra gyvųjų tarpe, nebėra ir talkų, o beržų alėja auksu šviečia ryto saulėje.

Pagalvoju, kad visiškai nesvarbu su kokiais lozungais daromi darbai, svarbu kad jie būtų geri ir negyventų vienadienės peteliškės gyvenimo.

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-13 14:09

tai, sakot, tokių gražių medūzų bijot:))), taigi jos nebegyvos.. gero savaitgalio dr:), filologei, sveikam ir visiems, kurie paskaito, bet nerašo:))

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-13 07:09

ir man nepatinka grybus tvarkyti, valgyti retkarčiais nieko, tik pats grybavimo procesas teikia didelį malonumą, ypač jei gražus miškas, oras ir žinoma yra grybų.. kai randu pirmą baravyką, kur šalia įsitaisau užkąsti, tada jaučiu didelį malonumą, gal kam ir juokingai tai atrodo:)) Dr:), o kodėl negirdėt įspūdžių iš Nidos apart seminaro? ar teko pasimaudyti?

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-13 06:09

ryt šeštadienis - valio! Kaip nušauti du zuikius? Ir baravykų prirauti, ir prie jūros pabūti? Bandysiu įgyvendinti tuos tikslus, kelsiuos prieš penkias. Aš dabar skaitau romaną vokiečių rašytojos lyg Kelmer ar pan. rdquo;Dovanoju tau savo vyrąrdquo;, pakankamai įdomiai skaitosi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių