Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-01 09:10

Sveikas, o Jūs nepavargstat būt toks taisyklingas?:) Šiaip tai žaviuos ir pavydžiu, bet vis vien va kaip kokia chuliganka kabinėjuos:)Pavyzdžiui, aš norėčiau Jums patarti pasidomėti visokiais ir nematerialiais dalykais, atrasit daug gražaus, paslaptingo, labiau išsiplės pasaulis. Žinoma, negerai labai nupušti į ezoterikas, bet šiek tiek tai vertėtų, bo Jūs man atrodote labai sukietėjęs:)Vienas mano labai fainas pažįstamas sveikuolis, gerai visiem žinomas..aš pastebėjau, koks jis sukietėjęs kūnu, na lyg medis, lankstumo nėra nei kūno, nei davsios, toks tik į vieną požiūrį įsikabinęs, ir jo kūnas sumedėjęs.Matyt, yra tame sąryšio-tarp kūno ir dvasios. Tik jūs nepriimkit to asmeniškai, aš čia taip sau filosofuoju krimsdama tą savo šokoladą su kavos puodu-čia tokia mano meditacija, tpsknt:)

Roberta
Pranešimai: 723

2015-10-01 05:10

Nu, Sveikas, jūs duodat:) Aš rytais šokoladą maumoju, o jis bėgioja, šokinėja:) Vakare, grįžusi po darbo, pasižadėjau sau kelis pratimus padaryti bent 15 min, nu bet negarantuota, kad taip padarysiu, parašysiu vakare:)

sveikas
Pranešimai: 323

2015-10-01 05:10

Prasideda lietūs. Rytais bėgioti bus sunkiau - nemalonu šlepsėti per balas lietuje. Nusipirkau šokdynę - jei stipriai lis, tą patį laiką šokinėsiu su ja.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-30 13:09

Įsižnybau, pažiūrėjau į internetą - aš nesapnuoju.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-30 05:09

Vakar susidūriau su įdomiu reiškiniu: žmona pasakė, kad sapnavo mirusį tėvuką. Po valandos atėjo jos sesuo ir pasakė tą patį. Sėdo abi mašinon ir nuvažiavo į kapines uždegti žvakučių.

Aš viską vertinu racionaliai. Niekad netikėjau ryšiais su kitu pasauliu. Bet tokie faktai kartojasi. Kas tai, sutapimai?

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-29 13:09

lapkritis ir gruodis man patys baisiausi mėnesiai, mielai juos pramiegočiau kaip meška susirietusi savo urve. Nedžiugina nei tos šventės. Na kas gero kai šalta šlapia..brrr..., gyveni pavasario laukimu. Namuose, kad ir labai jaukiuose kiurksoti kiauras dienas nusibosta. Na dar visas mėnuo iki to nemalonaus laikotarpio:)

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-29 12:09

oras toks puikus, o aš dirbu, taip kad nieko gero toks savaitgalis:(, o ryt, anot sinoptikų, lis:(, bent jau pas mus, pajūry..dar gerai, kad knygų parsinešiau: apkūnios rekomenduotą Kepurininką ir užsisakiau dr:)pasiūlytą Anastasiją.. taip, artėja tas tamsusis laikmetis, kai gelbės iš liūdesio tik knygos ir aišku sportas. TV varo dar didesnę neviltį.

sveikas
Pranešimai: 323

2015-09-29 12:09

Sveiki, kolegos. Žiūriu, visai užmigom? Kaip savaitgalis?

Roberta
Pranešimai: 723

2015-09-27 10:09

Gal kas žinot apie alijošiaus sulčių naudą? Toks didžiulis alijošius auga namie, jau virsta tiesiog.Na, bet galiu gi ir nete pasieškoti informacijos.

Dina
Pranešimai: 102

2015-09-25 16:09

dėkinga visiems, tikiuos ką nors rasti:)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių